Kiitused ja tänud 2018/2019. õa

 

11.12.2018

Antsla Gümnaasium kiidab 5.a klassi agarat lapsevanemat Age Liiv`i, kes aitas ette valmistada ja läbi viia kaks Jõuluteemalist töötuba: Veski Pubis piparkookide küpsetamine ja kaunistamine suhkrupiltidega ning pesaklassis Jõuluteemaliste kompositsioonide valmistamine.

 

Antsla Gümnaasium tunnustab maakonna 7. kl vene keele olümpiaadil osalemise eest õpilasi: Jenny-Ly Hillak ja Maik Hellamaa
Täname õpilasi juhendanud õpetajat Tiia Potterit.

 

Antsla Gümnaasium tunnustab 5. detsembril Väimelas kompetentsikeskuses Tsenter toimunud Võrumaa Kodutütarde ja Noorte Kotkaste aastalõpu tunnustamisüritusel tänukirja saanud õpilasi: Triine Beate Tagamets ja Heikko-Hardi Reinhold.
Heikko-Hardi Reinhold pälvis aktiivse noorkotka tänukirja üle 500 aktiivsustunni eest. Heikko-Hardi oli rühma poolt esitatud ka aasta noorkotka nominendiks.

 

Antsla Gümnaasium tunnustab 4. detsembril Võrus toimunud TV 10 olümpiastardi I etapi võistlustel edukalt võistelnud sportlasi: 
Sandra Rumask – 60 m 1. koht, kuulitõuge 6. koht;
Annimari Salumets – 60 m 2. koht;
Helena Kriibi – 60 m 4. koht,  kuulitõuge 4. koht;
Elena Kannimäe - kuulitõuge 5. koht;
Karl-Hendrik Varik – 60 m 5. koht.
Tublid olid ka Annabel Hirv, Eliise Juur, Marleen Kerge, Kristlyn Jaanimägi, Janelle Pärna, Kristin Lust.  

 

Antsla Gümnaasium tunnustab 8. detsembril vabariikliku etapi võistlustel edukalt võistelnud õpilasi: 
Sandra Rumask II koht  60 m jooksus.
Tunnustame ka tublilt võistelnud Annimari Salumetsa.

 

Täname Antsla Gümnaasiumi põhikooli minifirmade HYKOS, Puidupoisid, UNIQUE KERAAMIKA ja Cafe ÕE, mini-minifirmade Magus amps, Õnneratas ning TORE liikmeid, kes osalesid Antsla valla Jõulu Imemaa käsitöölaadal.
Täname õpilasi juhendanud õpetajaid on Helle Vänzel, Ülle Anier ja Liivia Rebane.

 

 

4.12.2018

Antsla Gümnaasium tunnustab kodanikupäeva viktoriinis osalenud õpilasi:
5.a klass – Kristjan Veidik, Andreas Aade, Birgit Palm
5.b klass – Emil Saaroja, Kristel-Elis Siidra
6.a klass – Kristlyn Jaanimägi, Liisu Lääts
6.b klass – Kristiina Puija
7.a klass – Gerda Lepik, Armin Armulik, Teele Saia
7.b klass – Jenny Ly Hillak, Robert Kuus
8. klass   – Kristel Taal, Kevin Värton, Sandra Jõela
9.a klass – Mart Peedel, Diana Ots, Kertty Keerov, Anett Ruven, Signor Kukk
10. klass – Diana Liiv, Ketter Põder
11. klass – Kertu Niit
12. klass – Ants Põder, Hanna Hillak

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajaid Eve Kubi ja Katrin Kooli.

 

Antsla Gümnaasium tänab  lastekooride päeval osalenud lastekoori õpilasi.

Antsla Gümnaasium tänab  lastekooride päeva korraldanud õpetajat Eda Hirsoni.

 

27.11.2018

Antsla Gümnaasium tänab 6.a klassi õpilast Kristina Krevaldit osalemise eest üle-eestilises kogumisvõistluses "Püüa vanaema jutt purki". Ta esitas oma vanaema Signest 2 videot ja kirjutas ühe loo vanaemast. 
Antsla Gümnaasium tänab õpetaja Katrin Kooli.

Antsla Gümnaasium tänab Vastseliinas 1.-3. klassi Teadmuspäeval aktiivse osalemise eest:
Ruudo Puksing 1.b, Cristofer Vaiksalu 1.a, Noraliisa Aidla 2.a, Aleksander Vein 2.b, Magnus Lillmann 3.a, Marleen Rätsep 3.b.
Antsla Gümnaasium tänab kõiki I kooliastme õpetajaid.

Antsla Gümnaasium tänab kooli söökla töötajaid väga hea toidu eest nädalavahetusel toimunud laululaagris ning II korruse kabinettide juhendajaid ja koristajaid ruumide heaolu korraldamisel.

Antsla Gümnaasium tunnustab Võrumaa noorsootöö valdkonnas tunnustuse pälvinud hakkajaid ja ettevõtlikke noori:
Urvaste piirkonna aasta nooreks on valitud Madelin Rattus ning Antsla piirkonna aasta nooreks on valitud Ants Põder.

Antsla Gümnaasium tänab 24. novembril toimunud maakondlikul NK ja KT male- ja kabevõistlustel Osulas Antsla rühma esindanud õpilasi:
males võistlesid Taniel Heinaste, Kadi Sulbi, kabes võistlesid Kädi Sulbi, Marleen Kerge, Triine Beate Tagamets, Laura Valner, Emil Saaroja, Robert Kuus, Heikko-Hardi Reinhold
Antsla Gümnaasium tänab juhendaja õpetajat Piia Mandlit.

Haridus- ja Teadusministeeriumi ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu tunnustuskonkursi nominentideks on nimetatud AASTA ETTEVÕTLIK ÕPETAJA kategoorias Liivia Rebane ja AASTA ETTEVÕTLUSÕPPE EDENDAJA kategoorias Antsla Gümnaasium.

 

20.11.2018

Antsla Gümnaasium tunnustab 16. novembril Sännas toimunud maakondlikul Noorkotkaste ja Kodutütarde esmaabi võistlusel osalenud Antsla rühma võistkonda: Laura Valner, Leana Kull, Trond Bjarte Tagamets, Heikko-Hardi Reinhold ja Tuuli Hommik.

Antsla Gümnaasium tänab juhendajaid: Aire Reiljan ja Piia Mandli.

 

Antsla Gümnaasium tänab põhjamaade kirjanduse nädalal ettelugemise korraldanud õpilast Kristiina Värnikut ja raamatukogujuhatajat Piret Tanieli.

 

Antsla Gümnaasium tänab 14. novembril Rõngu kooli külalisi vastu võtnud ja kogemusseminari läbi viinud õppejuhti Kaja Simiskeri ja õpetajat Ly Raudseppa.

 

Antsla Gümnaasium tänab poistekoori laulupäeva korraldanud Tiit Rauda ja Eda Hirsoni.

 

Antsla Gümnaasium tänab esitlusprogrammi "Läti Vabariik 100" koostanud õpilasi: Joel Meeks, Karl-Erik Keerov ja Aigar Paal.
Antsla Gümnaasium tänab õpilaste juhendajaid: Iri Reile, Katrin Kool ja Urmas Soonvald.

 

13.11.2018

Antsla Gümnaasium tänab poistenädala korraldajaid.

Antsla Gümnaasium tänab näitusel "MIDA POISS KOGUB?" osalemise eest:
Mairo Tamm 5.a; Aleks Antsi 5.b; Uko Hommik 4.b; Kristen Käärmann 4.b; Oliver Kurg 3.b; 
Kristjan Zopp 2.a; Ragnar Kask 2.a; Genri Allas 2.a; Devor Nikol 2.b; Ilmar Kiik 2.b; Andri Rätsep 1.b.

Antsla Gümnaasium tänab näituse korraldajaid TORE õpilasi ja Ülle Anieri.

Antsla Gümnaasium tänab lahtise KiVa tunni läbiviimise eest õpetajat Irene Undrust.

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi välisobjektide koristamise eest.

Antsla Gümnaasium tänab folklooriringi liikmeid ja nende juhendajaid Kaire Niilust ja Ly Raudseppa, kes rikastasid kooliperet huvitava mardipäeva kogemusega.

Täname isadepäeva töötubade läbiviijaid: Kaja Simisker, Urmas Soonvald, Marietta Lõo, Merle Paat ja Helina Kuusk, külaliste vastuvõtjaid: Mirvet Kulberg ja Piret Taniel, isadepäeva kontserdi juhendajaid: Eda Hirson ja Tiit Raud, Minifirma Cafe ÕE liikmeid: Asser Lutsar, Getter Kõiv, Elisabeth Geier, Kristel Taal, koolisöökla kollektiivi väga hea koolitoidu eest, kõiki klassijuhatajaid ja õpetajaid, kes andsid lahtise tunni ja aitasid õpilasi suunata kontserdi ajal.

 

6.11.2018

Antsla Gümnaasium tänab KiVa mänguvahetunni läbiviijaid ÕE ja T.O.R.E. mängujuhte:
Getter Kõiv, Kristel Taal, Asser Lutsar ja Aleks Antsi.

 

Antsla Gümnaasium tänab Halloweeni õhtu korraldajaid ja läbiviijaid:
Madelin Rattus, Aleks Antsi, Elen Kannimäe, Helena Kriibi, Elisabeth Geier, Kristel Taal, Mart Peedel, Asser Lutsar, Tuuli Hommik, Kristin Lust ja Getter Kõiv.

 

Antsla Gümnaasium tänab 2.-3. novembril toimunud maakondlikul nooremate NK ja KT spordi- ja tantsulaagris osalejaid:
Kadi Sulbi, Kädi Sulbi, Hanna-Marta Aduson, Berta Varik, Janete Sisas, Kristel-Elis Siidra, Emil Saaroja, Andreas Aade, Rudolf Hinn, Taniel Heinaste, Heikko-Hardi Reinhold ja Triine Beate Tagamets.

Täname õpilaste juhendajaid Piia Mandlit ja Aire Reiljani.
Täname kooli söökla töötajaid abi eest ürituse korraldamisel:
Ene Laud, Eve Kähr, Monika Koobak ja Eve Valge.

 

 

30.10.2018

Antsla Gümnaasium tunnustab 15. oktoobril toimunud maakonna koolinoorte korvpallivõistlusel II koha saavutanud võistkonna liikmeid:
Markus Salumets, Eric Sööt, Herman Meier, Kaspar Aleks Kala, Andro Tiits, Karl-Erik Keerov.

Antsla Gümnaasium tänab võistkonda juhendanud õpetaja Kalle Samarüütlit.

 

Antsla Gümnaasium tänab noorkotkaid ja kodutütreid, kes esindasid Antsla Gümnaasiumi 23.-25. oktoobril toimunud metsalaagris Sännas:
Triine Beate Tagamets, Laura Valner, Robert Kuus, Kaur Reinhold, Heikko-Hardi Reinhold, Trond Bjarte Tagamets.

Antsla Gümnaasium tänab juhendajaid Piia Mandlit ja Aire Reiljani.

 

Antsla Gümnaasium tänab tänab õpetajaid Ly Raudseppa, Piia Mandlit, Krista Noort ja Kaja Simiskeri, kes aitasid ette valmistada ja läbi viia VUNK seminare meie külalistele Voore Põhikoolist ja Puhja koolist.

 

16.10.2018

Antsla Gümnaasium kiidab Junior Achiviement Eesti ja EBS Gümnaasiumi korraldatud üleriigilises ettevõtlusmängus Creatlon  I voorus ehk e-viktoriinis majandusest ja ettevõtlusest 4. oktoobril osalenud 9.a ja 9.b klasside õpilasi:
Mart Peedel, kes saavutas silmapaistva tulemuse, Getter Kõiv, Asser Lutsar, Elisabeth Geier, Kertty Keerov, Diana Ots, Trond Bjarte Tagamets ja Anett Ruven.

 

Antsla Gümnaasium kiidab 13. oktoobril Haanjas toimunud Noorkotkaste ja Kodutütarde maakondlikud laskevõistlusetel edukalt esinenud Antsla rühma võistkonda:
Marleen Kerge, Triine Beate Tagamets, Matias Pussila, Karl Valter Saavel, Emma Emilie Saavel, Kerli Uibu, Robert Kuus, Trond Bjarte Tagamets.

Antsla Gümnaasium  tunnustab individuaalarvestuses sportpüssist laskmises  II koha saavutanud Trond Bjarte Tagametsa.

 

Antsla Gümnaasium kiidab 13.-14. oktoobril toimunud Kaitseliidu Võrumaa Maleva sõjalis-sportlik patrullvõistluses „Käve üle küngastõ 2018“ Võrumaa Noorkotkaste võistkonnas osalenud Heikko-Hardi Reinholdi.

Antsla Gümnaasium  tunnustab 14. oktoobril toimunud patrullvõistluse matkamises osalenud õpilasi ja õpetajaid:
Robert Kuus, Kaur Reinhold, Triine Beate Tagamets, Thomas Egor Soe.
Kooli esindasid Katrin Martinfeld, Kaja Simisker, Piia Mandli ja Aire Reiljan.

 

 

9.10.2018

Antsla Gümnaasium kiidab Võru maakonna 4. klasside ettelugemise võistlusel tublilt esinenud õpilasi:
Reelika Meeks - 4.a, Kadi Sulbi -  4.b.

 

Antsla Gümnaasium kiidab kõiki õpilasi, kes korraldasid meeleoluka õpetajate päeva ürituse!
Eriline tänu abiturientidele.

 

2.10.2018

Antsla Gümnaasium kiidab maakonna murdmaajooksu võistlustel edukalt osalenud õpilasi:
1. koht  Helena Kriibi 500m ja 1. koht 1000m
1. koht Liisa Sachris 500m
2. koht Markus Salumets 1000m
3. koht Sandra Rumask 500m
3. koht Madelin Rattus 2000m
4. koht Karl Hendrik Varik 500m
4. koht Kairo Jänes 500m

Tublid olid ka Eliise Juur, Liisa Loreena Värton, Karl Valter Saavel, Paul Pruuli, Konrad Konnor Perli, Janelle Pärna, Elena Kannimäe, Tuuli Hommik, Sanna Sööt, Laura Valner, Eric Sööt, Karl Erik Keerov, Kristlyn Jaanimägi.

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajaid Lea Kukke ja Kalle Samarüütlit.

 

Antsla Gümnaasium tänab spordinädala hea organiseerimise eest Lea Kukke ja Kalle Samarüütlit.

 

Antsla Gümnaasium tänab kooli sünnipäeva korraldamise eest 9. klasside õpilasi, fotograaf Signor Kukke, kooli kokkasid ja õpetajaid Merle Tuulast, Talvo Konti ja Eda Hirsoni.

 

Antsla Gümnaasium tänab Teadlaste Öö korraldusmeeskonda:
4.b klassist Kädi Sulbi ja 6.b klassist Tuuli Hommik, kes olid üritusel fotograafid;
9. klassist Getter Kõiv, Asser Lutsar ja Elisabeth Geier, kes tegid noortele mänge ja hiljem küpsetasid kogu seltskonnale õp Helle Vänzeli ja Merle Tuulase abiga pannkoogid;
5.b klassist Aleks Antsi, kes oli taskulampide töötoas juhendaja (abiks Marietta Lõole);
9. klassist Kaja Jõgeva, kes oli töötoas Teeme keemiat juhendaja (abiks Marietta Lõole).

 

Antsla Gümnaasium tänab „Lahe nunnu“ korraldusmeeskonda ja kõiki osalejaid, kes tõid toredaid sügisvilju kooli vaatamiseks:
1.a Kaidi Zagaja, Anna-Grete Hillak, Andri Tragel, Rasmus Kreevald
1.b Katariina Käärmann, Andri Tamm, Sten-Andero Tamm, Kiara Astree Kulbin, Johanna-Maria Kavant, Rebeka Salumets
2.a Luna Eliise Vaher, Mattias Hirv
2.b Riona Raag, Ilmar Kiik, Rudolf Hinn
3.a Gregor Kuusik, Kaidar Rimm, Tõnu Kiik, Magnus Lillmann
4.a Marleen Kerge, Sigrid Ernits
4.b Kristen Käärmann, Uko Hommik, Kädi Sulbi
5.b Aleks Antsi 

6.b Tuuli Hommik, Konrad-Konnor Perli, Maarja Annus, Elena Kannimäe  

 

Antsla Gümnaasium tänab kõiki õpilasi ja töötajaid, kes koolivormi kandmise nädalal näitasid üles lugupidamist meie oma koolivormi suhtes.

 

 

18.09.2018

Antsla Gümnaasium tänab kogu kooliperet spordipäeva ja A. Kersna võistluste läbiviimise eest.