Kiitused ja tänud 2018/2019. õa

16.10.2018

Antsla Gümnaasium kiidab Junior Achiviement Eesti ja EBS Gümnaasiumi korraldatud üleriigilises ettevõtlusmängus Creatlon  I voorus ehk e-viktoriinis majandusest ja ettevõtlusest 4. oktoobril osalenud 9.a ja 9.b klasside õpilasi:
Mart Peedel, kes saavutas silmapaistva tulemuse, Getter Kõiv, Asser Lutsar, Elisabeth Geier, Kertty Keerov, Diana Ots, Trond Bjarte Tagamets ja Anett Ruven.

Antsla Gümnaasium kiidab 13. oktoobril Haanjas toimunud Noorkotkaste ja Kodutütarde maakondlikud laskevõistlusetel edukalt esinenud Antsla rühma võistkonda:
Marleen Kerge, Triine Beate Tagamets, Matias Pussila, Karl Valter Saavel, Emma Emilie Saavel, Kerli Uibu, Robert Kuus, Trond Bjarte Tagamets.

Antsla Gümnaasium  tunnustab individuaalarvestuses sportpüssist laskmises  II koha saavutanud Trond Bjarte Tagametsa.

Antsla Gümnaasium kiidab 13.-14. oktoobril toimunud Kaitseliidu Võrumaa Maleva sõjalis-sportlik patrullvõistluses „Käve üle küngastõ 2018“ Võrumaa Noorkotkaste võistkonnas osalenud Heikko-Hardi Reinholdi.

Antsla Gümnaasium  tunnustab 14. oktoobril toimunud patrullvõistluse matkamises osalenud õpilasi ja õpetajaid:
Robert Kuus, Kaur Reinhold, Triine Beate Tagamets, Thomas Egor Soe.
Kooli esindasid Katrin Martinfeld, Kaja Simisker, Piia Mandli ja Aire Reiljan.

9.10.2018

Antsla Gümnaasium kiidab Võru maakonna 4. klasside ettelugemise võistlusel tublilt esinenud õpilasi:
Reelika Meeks - 4.a, Kadi Sulbi -  4.b.

Antsla Gümnaasium kiidab kõiki õpilasi, kes korraldasid meeleoluka õpetajate päeva ürituse!
Eriline tänu abiturientidele.

2.10.2018

Antsla Gümnaasium kiidab maakonna murdmaajooksu võistlustel edukalt osalenud õpilasi:
1. koht  Helena Kriibi 500m ja 1. koht 1000m
1. koht Liisa Sachris 500m
2. koht Markus Salumets 1000m
3. koht Sandra Rumask 500m
3. koht Madelin Rattus 2000m
4. koht Karl Hendrik Varik 500m
4. koht Kairo Jänes 500m

Tublid olid ka Eliise Juur, Liisa Loreena Värton, Karl Valter Saavel, Paul Pruuli, Konrad Konnor Perli, Janelle Pärna, Elena Kannimäe, Tuuli Hommik, Sanna Sööt, Laura Valner, Eric Sööt, Karl Erik Keerov, Kristlyn Jaanimägi.

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajaid Lea Kukke ja Kalle Samarüütlit.

Antsla Gümnaasium tänab spordinädala hea organiseerimise eest Lea Kukke ja Kalle Samarüütlit.

Antsla Gümnaasium tänab kooli sünnipäeva korraldamise eest 9. klasside õpilasi, fotograaf Signor Kukke, kooli kokkasid ja õpetajaid Merle Tuulast, Talvo Konti ja Eda Hirsoni.

Antsla Gümnaasium tänab Teadlaste Öö korraldusmeeskonda:
4.b klassist Kädi Sulbi ja 6.b klassist Tuuli Hommik, kes olid üritusel fotograafid;
9. klassist Getter Kõiv, Asser Lutsar ja Elisabeth Geier, kes tegid noortele mänge ja hiljem küpsetasid kogu seltskonnale õp Helle Vänzeli ja Merle Tuulase abiga pannkoogid;
5.b klassist Aleks Antsi, kes oli taskulampide töötoas juhendaja (abiks Marietta Lõole);
9. klassist Kaja Jõgeva, kes oli töötoas Teeme keemiat juhendaja (abiks Marietta Lõole).

Antsla Gümnaasium tänab „Lahe nunnu“ korraldusmeeskonda ja kõiki osalejaid, kes tõid toredaid sügisvilju kooli vaatamiseks:
1.a Kaidi Zagaja, Anna-Grete Hillak, Andri Tragel, Rasmus Kreevald
1.b Katariina Käärmann, Andri Tamm, Sten-Andero Tamm, Kiara Astree Kulbin, Johanna-Maria Kavant, Rebeka Salumets
2.a Luna Eliise Vaher, Mattias Hirv
2.b Riona Raag, Ilmar Kiik, Rudolf Hinn
3.a Gregor Kuusik, Kaidar Rimm, Tõnu Kiik, Magnus Lillmann
4.a Marleen Kerge, Sigrid Ernits
4.b Kristen Käärmann, Uko Hommik, Kädi Sulbi
5.b Aleks Antsi

6.b Tuuli Hommik, Konrad-Konnor Perli, Maarja Annus, Elena Kannimäe

Antsla Gümnaasium tänab kõiki õpilasi ja töötajaid, kes koolivormi kandmise nädalal näitasid üles lugupidamist meie oma koolivormi suhtes.

18.09.2018

Antsla Gümnaasium tänab kogu kooliperet spordipäeva ja A. Kersna võistluste läbiviimise eest.