LIIKUMA KUTSUV KOOL Antsla Gümnaasium otsib oma sõbralikku kollektiivi SOTSIAALPEDAGOOGI.

Loomise kuupäev 04.05.2020

Tähtajaline tööleping (1,0 ametikohta) ajutiselt äraoleva töötaja asendamise ajaks.

Tööle asumine 24.08.2020. a.

Meie ootused kandidaadile:

Vastab kvalifikatsiooninõuetele.

Sotsiaalpedagoogi jaoks on olulised märksõnad suhted, avatus ja koostöö- ta on kontakti looja kõikide kogukonnaliikmete vahel.

Omalt poolt pakume:

Toredaid kolleege, ametialast arenemisvõimalust ja eneseteostust, mitmekesiseid ühisüritusi, meeldivat töökeskkonda, paindlikku töökorraldust.

Võimalust kasutada aastas kolme tervisepäeva.

Väärtustame töötaja isiklikku elu, õppivat õpetajat, ühtekuuluvust, tähtpäevi.

Antsla Gümnaasium on liitunud VEPA ja KiVa programmidega.

Meie seas tegutsed põnevas ja väljakutsetest tulvil koolis!

Kandideerimiseks saada elulookirjeldus, motivatsioonikiri ja kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad hiljemalt 17. juunil 2020. a  e-posti aadressil kool@antslakk.edu.eelink opens on new page.

Info telefonil +372 5662 7313, +372 785 5459; vaata www.antslakk.edu.eelink opens on new page.

Viimati muudetud 14.03.2023.