Kiitus väga hea esinemise eest Võru maakondlikul inglise keele olümpiaadil 6. aprillil 2017.a  7.a kl õpilastele Mart Peedel ja Anett Ruven II koht, Asser Lutsar ja Signor Kukk IV koht. Juhendaja Krista Noor.

6. klassi saksa keele võistkondlikul võistlusel saavutas I koha meie kooli võistkond GRÜN koosseisus Kelly Saar, Jürgen Hillak, Hannes Urbanik, Marten Pruuli. Õpetaja Aive Trummal.

12. aprillil toimus talgupäev Kobelas (pargi koristus ja pesakastide paigaldamine) ja 22. aprillil Kasumetsas (puude istutamine), kus osalesid Uko Hommik, Tuuli Hommik, Getter Kõiv, Laura Stella Soe, Regina Ermel, Anet Ploom, Aron Aidla ja Kristel Taal. Õpetaja Ülle Anier.

Aitäh kõigile töötajatele, hoolekogu liikmetele, lastevanematele ja õpilastele, kes osalesid talgupäeval 21. aprillil staadionil. Lea Kukk, Kalle Samarüütel, Hele Baumann, Tõnu Ingver, Urmas Kiidron, Talvo Kont, Eve Kähr, Ene Laud, Liina Raudsepp, Liivia Rebane, Kaja Simisker, Aire Reiljan, Eve Sarapu, Siiri Zimmermann, Eve Valge, Kaia Pruuli, Jaanus Kala, Age Kala, Paul Pruuli, Vallo Pärn, Lembit Põldsepp, Karl Uiboleht, Kalle Uiboleht, Jaanus Pruuli, Mariann Puija, Kelli Aia, Sten Põder, Rauno Uibopuu, Kristjan Tammoja.

21. aprillil toimus nooremate noorkotkaste ja kodutütarde jüripäeva matkamäng Võru linnas ning Tamula järveäärsel rannaalal. Meie poisid saavutasid noorkotkaste arvestuses auhinnalise 3. koha. Mängus osalesid Robert Kuus, Kaur Reinhold, Carl-Martin Geier ja Elger Heitur. Meie tüdrukuid esindasid tublid hakkajad algajad, kellel oli see päris esimene võistlus, Hanna-Marta Aduson, Marleen Kerge, Berta Varik ja Kristel-Elis Siidra. Rühmade arvestuses saavutas Antsla rühm tubli 5. koha.