Antsla Gümnaasium tunnustab 27. aprillil Võrumaal Sänna kultuurimõisas peetud Juhan Jaigi nimelisel jutupäeval Juhan Latiku "Esä" esitanud õpilasi:
Kristel Taal ja Getter Kõiv (6. ja 7. klass). Tüdrukute esitus kuulus publiku hääletuse järgi kõige enam meeldinud üheksa jutu hulka.

Antsla Gümnaasium tänab juhendaja õpetajat Liivia Rebast.

Antsla Gümnaasium kiidab 26. aprillil toimunud murdmaajooksu võistlustel edukalt esinenud õpilasi:
Helena Kriibi 2. koht, Kenet Valtin 2. koht, Karl-Joosep Põldsepp - 3. koht, Karl Pruuli 4.koht.

Antsla Gümnaasium tunnustab nooremaid võistlejaid:
Laura Stella Soe -11. koht, Teele Saia -21. koht, Janelle Pärna - 22. koht, Kristlyn Jaanimägi - 24. koht, Eliise Juur ja Kärt Vers.
Carl-Martin Geier - 9. koht, Paul Pruuli ja Mattias Pussila.

Antsla Gümnaasium tunnustab südilt võistelnud vanemaid õpilasi:
Kevin Värton, Laura Vallner, Roberta Lahesoo, Diana Ots, Kertu Niit, Jaana Meier, Elar Lihten, Eric Sööt, Kalvin Klaar, Andro Tiits, Karl-Erik Keerov, Ragnar Annus.

Antsla Gümnaasium tänab tervisenädala õnnestumise eest eestvõtjaid, läbiviijaid ja osalejaid.
Eriline tänu kuulub Irene Undrusele.

Antsla Gümnaasium tunnustab 28. aprillil üliõpilaskorporatsiooni „Sakala“ elektroonilises viktoriinis „EV 100“ osalenud meie kooli võistkonda:
Ants Põder, Kaarel Ossis, Rando Viimne, Kelli Aia.

Antsla Gümnaasium tänab juhendaja õpetajat Eve Kubi.