Looduse kilomeetrid 2021

Loomise kuupäev 11.05.2021

Projekti eesmärgiks on kutsuda õpilasi liikuma ning koguma kilomeetreid koduümbruse terviseradadel looduses.
Projekt aitab avardada teadmisi iseseisva liikumisharrastuse kohta ning kujundada digipädevust kehalise aktiivsuse mitmekesistamiseks mõeldud rakenduste abil.

Liikumist võib arvestada jalutamise, jooksmise, jalgrattasõidu, rulluisutamise vms põhjal. Kokku arvestatakse kooli põhiselt kõikide osalejate läbitud kilomeetrid.
Soovitatav on välja tuua läbitud kilomeetrid kogu koolipere põhiselt (ka koolipersonal).

Käesoleval aastal oleme projekti teinud teie jaoks veelgi huvitavamaks! Eesti Koolispordi Liit pakub kõikidele huvitatud koolidele võimalust osaleda „LOODUSEKILOMEETRID 2021“ projekti raames Loquiz maastikumängus.

Selle tarbeks oleme spetsiaalselt loonud uue mängu „Koolipingist Olümpiale!“

Viimati muudetud 11.05.2021.