11. jaanuaril  osalesid 5. ja 6. klasside õpilased "Tagasi kooli" raames e-külalistunnis. Tehnoloogiaajakirjanik Henrik Roonemaa soov oli e-tund läbi viia  üle-eestiliselt nutitelefoniga, paraku tehnika vedas korraldajatel alt. 10-minutilise viivituse järel oli ühendus meie õpilastega saadud ja tund "Kuidas areneb edasi nutitelefon?" algas.

Tehnoloogiaajakirjanik Roonemaa esitus pani kaasa mõtlema tulevikuvõimaluste üle. Kõige olulisem sõnum oli siiski tunni lõpus: nutiseadmetest ei tohi sõltuvusse jääda. Nutiseadmete kasutamisel ei tohi ajataju kaduda. Tähtis on sihipärane kasutusoskus.

Tehnoloogia on kõikjal meie ümber ning me kasutame selle vilju. Saadet on võimalik ka järelvaadata nii õpilastel kui ka vanematel.

E-külalistunni järelevaatamine.