11. aprillil oli abiturientidel viimase koolikella päev, mida tuntakse "tutipäeva" nime all.
12. klassi õpilastele tegid viimase koolipäeva lustiliseks 11. klassi õpilased, kes viisid läbi traditsioonilise hommikvõimlemise, valmistasid ette eeleksami, korraldasid abiturientidele korraliku Hauka vunkraja läbimise ja kinkisid päevakangelastele keraamilise õnnenööbi ja ajalehe KooliSilm, milles kõik artiklid ja pildid lõpetajatele pühendatud.

Abituriente rõõmustasid ka kooli kõige väiksemad- esimeste klasside õpilased. Koos mängiti lustakas jooksumäng. Mängida sai enamgi, sest mängujuhid Getter, Elisabeth ja Kristel panid kooli lõpetajad hoogsalt mängima.

Direktor rääkis abiturientidele kõige muu hulgas unistustest ja unistamisest, tuues näiteks äsja ekraanile tulnud dokumentaalfilmi "Ahto. Unistuste jaht".

Armas abiturient: "Tuult tiibadesse ja kõrget lendu!"

Vaata lustimist