17. mail toimus järjekordne Antsla Gümnaasiumi I kooliastme Väikeste professorite lõimingupäev. Kaasatud olid kõik 1.-3. kl lapsed. Töö toimus rühmades. Antsla linna piires tuli läbida 15 erinevat matkapunkti. Igas punktis lahendasid meeskonnad ühiselt väga erinevaid ülesandeid. Peale ainetundides õpitud teadmiste läks lastel eelkõige vaja meeskonna- ja iseseisva töö oskusi. Igaüks sai proovile panna oma osavuse, koordinatsiooni, loovuse, loogilise mõtlemise ja kokakunsti oskuse. Linnas liikudes sai praktiliselt harjutada omandatud liiklusreegleid. Igal lapsel oli tagataskus ka „terepiletid“, mida oskuslikult kasutati. Kõige suurema tähelepanu sai sel päeval muidugi laste kehaline aktiivsus, kus viietunnise matkapäeva jooksul läbiti mitu-mitu head kilomeetrit.

Toredat matkapäeva korraldasid ja aitasid läbi viia:

•  Antsla TÜ kauplus AjaO ning Karin Meister;
  •  lapsevanem Aare Vein;
  • Keskkonnaameti keskkonnahariduse spetsialist ja lapsevanem Helen Kivisild;
  • Hauka Veloklubi liikmed Romet ja Mairon Niilus ja Paul Pruuli;
  • Antsla Apteek ja Külli Varik;
  • Antsla Linnaraamatukogu töötajad Claire Piigli ja Mall Hüvenen;
  • Antsla Noortekeskus ja Eerika Lääts;
  • kohvik Kindel Koht;
  • Antsla Gümnaasiumi õpilased Tuuli Hommik, Kerli Rimm, Konrad-Konnor Perli, Kristin Lust ja Helena Kriibi;
  • Antsla Gümnaasiumi õpetajad-töötajad Urmas Soonvald, Urmas Kiidron, Tiit Raud, Aire Reiljan, Kristina Kiidron, Helina Kuusk, Ly Raudsepp, Kaire Niilus, Eve Sarapu, Talvo Kont, Tiina Kübarsepp, Ene Laud, Virge Niilus, Piret Taniel

Suur-suur aitäh korraldajatele ja toimekatele väikestele professoritele!

Vaata