Täname poistenädala korraldajaid.

Täname näitusel "MIDA POISS KOGUB?" osalemise eest:
Mairo Tamm 5.a; Aleks Antsi 5.b; Uko Hommik 4.b; Kristen Käärmann 4.b; Oliver Kurg 3.b;
Kristjan Zopp 2.a; Ragnar Kask 2.a; Genri Allas 2.a; Devor Nikol 2.b; Ilmar Kiik 2.b; Andri Rätsep 1.b.

Täname näituse korraldajaid TORE õpilasi ja Ülle Anieri.

Täname lahtise KiVa tunni läbiviimise eest õpetajat Irene Undrust.

Täname kõiki klasse välisobjektide koristamise eest.

Täname folklooriringi armsat kollektiivi ja nende juhendajaid Kaire Niilust ja Ly Raudseppa, kes rikastasid kooliperet huvitava mardipäeva kogemusega.

Täname isadepäeva töötubade läbiviijaid: Kaja Simisker, Urmas Soonvald, Marietta Lõo, Merle Paat ja Helina Kuusk, külaliste vastuvõtjaid: Mirvet Kulberg ja Piret Taniel, isadepäeva kontserdi juhendajaid: Eda Hirson ja Tiit Raud, Minifirma Cafe ÕE liikmeid: Asser Lutsar, Getter Kõiv, Elisabeth Geier, Kristel Taal, koolisöökla kollektiivi väga hea koolitoidu eest, kõiki klassijuhatajaid ja õpetajaid, kes andsid lahtise tunni ja aitasid õpilasi suunata kontserdi ajal.