Täname 6.a klassi õpilast Kristina Krevaldit osalemise eest üle-eestilises kogumisvõistluses "Püüa vanaema jutt purki". Ta esitas oma vanaema Signest 2 videot ja kirjutas ühe loo vanaemast. Kristina oli kutsutud 17. novembril Tartu Kirjandusmuuseumi, kus tänati ja tehti kokkuvõtteid kogumisvõistlusest.
Täname õpetaja Katrin Kooli.

Täname Vastseliinas 1.-3. klassi Teadmuspäeval aktiivse osalemise eest  Ruudo Puksing 1.b, Cristofer Vaiksalu 1.a, Noraliisa Aidla 2.a, Aleksander Vein 2.b, Magnus Lillmann 3.a, Marleen Rätsep 3.b.
Täname kõiki I kooliastme õpetajaid.

Täname kooli söökla töötajaid väga hea toidu eest nädalavahetusel toimunud laululaagris ning II korruse kabinettide juhendajaid ja koristajaid ruumide heaolu korraldamisel.

Tunnustame Võrumaa noorsootöö valdkonnas tunnustuse pälvinud hakkajaid ja ettevõtlikke noori:
Urvaste piirkonna aasta nooreks on valitud
Madelin Rattus ning Antsla piirkonna aasta nooreks on valitud Ants Põder.

Täname 24. novembril toimunud maakondlikul NK ja KT male- ja kabevõistlustel Osulas Antsla rühma esindanud õpilasi:
males võistlesid Taniel Heinaste, Kadi Sulbi, k
abes võistlesid Kädi Sulbi, Marleen Kerge, Triine Beate Tagamets, Laura Valner, Emil Saaroja, Robert Kuus, Heikko-Hardi Reinhold.
Täname juhendaja õpetajat Piia Mandlit.

Haridus- ja Teadusministeeriumi ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu tunnustuskonkursi nominentideks on AASTA ETTEVÕTLIK ÕPETAJA kategoorias Liivia Rebane ja AASTA ETTEVÕTLUSÕPPE EDENDAJA kategoorias Antsla Gümnaasium.