Kiidame 1.- 4. klassi jõulupeol "Viguriga jõulud" esinenud mudilaskoori, poistekoori, kellade ansambli liikmeid ning 1.a ja 1.b klassi näitlejaid.
Kiidame ​​​​​solistidena esinenud Kiara Astree Kulbinit, Katariina Käärmanni ja Marleen Kerget.

Täname õpilaste juhendajaid Tiit Rauda, Eda Hirsoni, Ly Raudseppa ja Piia Mandlit.

Täname Tartu Ülikooli Liikumislabori poolt korraldatud tagasiside seminaril meie kooli esindanud mängujuhte Getter Kõivu, Elisabeth Geierit ja õpetaja Ly Raudseppa.

Tunnustame Antsla Gümnaasiumi minifirmade Hykos, Unique keraamika ja Puidupoisid ning mini-minifirmade Magus amps ja Õnneratas liikmeid, kes müüsid oma firma tooteid Osula Põhikoolis 13. detsembril ja Uue-Antsla Rahvamajas 16. detsembril toimunud laatadel. Mõlemal laadal osalesid ka Märkajad.