Täname emakeeleolümpiaadil osalenud õpilasi:
Gerda Lepik 7.a 1. koht, Asser Lutsar 9.a 3. koht,  Hanna Hillak 12. klass 3. koht.
Tublid osalejad Maik Hellamaa, Marite Kattai, Helen Liibert 7.b, Karl-Sander Liiver, Kevin Värton, Kristel Taal 8. kl, Anett Ruven 9.a, Getter Kõiv 9.b, Roberta Lahesoo, Diana Liiv, Reelika Turnas 10. kl, Kertu Niit 11. kl.
Õpilasi juhendasid õpetajad Anu Silm ja Iri Reile.

Täname bioloogia olümpiaadil osalenud õpilasi:
6. kl Tuuli Hommik 3. koht, Kärt Verš 5. koht, Elena Kannimäe 6. koht, Kristiina Puia 8.  koht ja Kristlyn Jaanimägi 11. koht.
7. kl Jenny Ly Hillak 2. koht, Helen Liibert 5. koht, Robert Kuus 6. koht, Gerda Lepik ja
Laura Stella Soe 7., 8., 9. koht, Maik Hellamaa 10. koht, Kaur Reinhold 15. koht, Karel Meitsar 17. koht.
8. kl Karmen Uiboleht 21. koht, Kristel Taal 23. koht.
9. kl Asser Lutsar 5. koht, Heikko-Hardi Reinhold 19. koht.
12. klass Ants Põder 4. koht.
Õpilasi juhendasid õpetajad Maire Puhmas, Ülle Anier.

Täname Nuputa võistlusel osalenud 5.-6. klassi võistkonda: Liisa Loreena Värton, Tuuli Verš, Kristiina Puija, Heiro Mets.
Täname õpetajaid Maris Hanimägi, Monica Kõivisto.
Täname Nuputa võistlusel osalenud 7. klassi võistkonda: Maik Hellamaa, Jenny-Ly Hillak, Gerda Lepik. Õpetaja Maris Hanimägi.

Täname EKSL 3x3 korvpalli Võrumaa etapil 6.-7. kl arvestuses III koha saavutanud õpilasi.
Meeskonda kuulusid: Karel Meitsar, Elger Heitur, Paul Pruuli, Karl Valter Saavel.
Õpetaja Kalle Samarüütel.

Täname TORE meeskonda rõõmsa sünnipäevanädala korraldamise eest.

Täname Kaire Niilust ning abistanud õpetajaid lõbusa lõimingupäeva organiseerimise eest.