Kiidame võru keele olümpiaadil "Ütski tark ei sata taivast" (8. ja 11. kl õpilastele) osalenud 11. klassi õpilast:
Evely Tiganik -  III koht. Täname juhendajat Iri Reilet.

Tunnustame 22.-23. märtsil toimunud Võrumaa NK ja KT oskuste võistlustel osalenud õpilasi:
Antsla rühma Kodutütred koosseisus Kristel-Elis Siidra, Berta Varik, Tuuli Hommik, Madelin Rattus saavutasid 5. koha.
Antsla rühma Noored Kotkad Aleks Antsi, Karl Valter Saavel, Robert Kuus, Kaur Reinhold saavutasid 5. koha. Kõik osalejad oli väga, väga tublid!
Täname juhendajaid: Piia Mandli ja Aire Reiljan.

Kiidame kodunduse olümpiaadil maakonnas II koha saavutanud õpilast Kristel Taali. Täname juhendajat Merle Tuulast.

Kiidame 3. klasside ettelugemisvõistlusel „Kolmas loeb“ III koha saavutanud õpilast: Lisanna Haller. Tunnustame tublit lugejat Maanus Lillmanni.
Täname häid lugejaid ja õpilaste juhendajat Tiina Kübarseppa ning raamatukogujuhatajat Piret Tanieli.

Tunnustame KiVa mänguvahetunni tublisid läbiviijaid: Getter Kõiv, Asser Lutsar, Kristel Taal, Laura Stella Soe ja Mart Peedel.

Tunnustame 25. märtsil Parksepas maakonna koolinoorte MV korvpallis 10.-12. kl poistele II koha saavutanud  Antsla gümnaasiumi võistkonda:
Markus Salumets, Eric Sööt, Herman Meier, Kaspar Aleks Kala, Brayen Hirv ja Karl-Erik Keerov.
Täname juhendajat: Kalle Samarüütel.