Kiidame maakonna tehnoloogiaõpetuse olümpiaadil edukalt osalenud õpilasi:
Karl-Sander Liiver 1. koht, Kevin Värton 5.-6. koht.

Täname juhendaja õpetajat Talvo Konti.


Kiidame saksa keele kõnevõistlusel tublilt osalenud õpilasi:
Asser Lutsar ja Mart Peedel, kes said 9. klasside arvestuses 1.-4. koha,
Maarja Liba ja Diana Liiv, kes said gümnaasiumi arvestuses 1.-3. koha.

Täname juhendajat Aive Trummalit.


Kiidame ühiskonnaõpetuse olümpiaadi vabariiklikus voorus osalenud õpilasi:
Anett Ruven põhikooli arvestuses 9. koht, gümnaasiumi arvestuses Hanna Hillak 14. koht ja Kertu Niit 17. koht.

Täname juhendajat Katrin Kooli.


Kiidame 28. märtsil üle-euroopalises rahatarkuse viktoriinis osalenud õpilasi:
7.a klassi võistkond: Karel Meitsar, Aron Aidla,Gerda Lepik, Teele Saia, Sandra Rumask, Elger Heitur, Kairo Jänes, Eva Värnik, Merili Habicht - saavutasid 38. koha;
9.a ja 9.b klassi võistkond: Mart Peedel, Asser Lutsar, Tristan Tõniste, Trond Bjarte Tagamets, Kertty Keerov, Getter Kõiv, Heikko-Hardi Reinhold, Diana Ots - saavutasid 18. koha.
Eestist osales 38 kooli 92 võistkonnaga.

Täname juhendaja õpetajat Katrin Kooli.

 


Kiidame 26. märtsil TV 10 olümpiastarti maakondlikul etapil Võrus edukalt osalenud õpilasi:
Sandra Rumask kaugushüpe - 1. koht, kõrgushüpe 5. koht, Kristlyn Jaanimägi kaugushüpe 7. koht, Helena Kriibi kõrgushüpe 7. koht.

Kiidame 30. märtsil vabariiklikul etapil Tartus edukalt osalenud õpilast:
Sandra Rumask kaugushüpe 13. koht.

Täname tuhendajat Lea Kukke.

 

Täname mängujuhte, kes projekti "Liikumine teeb koolipäeva rõõmsaks" õuevahetundide vahendeid tutvustasid ja mänge läbi viisid: Getter Kõiv, Kristel Taal, Elisabeth Geier, Asser Lutsar, Mart Peedel, Laura Stella Soe, Helena Kriibi.


Tunnustame mängujuhtide koolitusel 29.-30. märtsil osalenud uusi mängujuhte:
1.a klass - Kaidi Zagaja, Izanna Junolainen
1.b klass - Katariina Käärmann, Kertu Sinimets 
2.a klass - Noraliisa Aidla, Kene Hommik
2.b klass - Ville Robin Vieno, Riona Raag 
3.a klass - Hans Erik Joab, Tõnu Kiik
3.b klass - Linell Hommik, Marleen Rätsep 
4.a klass - Robin Haugas, Piia Veski 
4.b klass - Lenna Kurss, Kristjan Tuulas
5.a klass - Berta Varik, Annabel Hirv
5.b klass - Aleks Antsi, Jan Fred Joab
6.a klass - Kaspar Pavel, Liisu Lääts
6.b klass - Elena Kannimäe, Janelle Pärna, Tuuli Hommik

Täname koolitust läbiviinud mängujuhte: Getter Kõiv, Elisabeth Geier, Kristel Taal, Helena Kriibi, Asser Lutsar, Mart Peedel.
Täname üritust jälginud õpetajaid: Ülle Anier ja Liivia Rebane.

 

Kiidame 27. märtsil Võru maakonna etluskonkursil Tooliteater 8. klassi õpilast Kristel Taali, kes pälvis laureaaditiitli. Täname õpetaja Anu Silma.


Tunnustame IV Robootikapäeval Rõuge Põhikoolis osalenud õpilasi:
1.a klass - Rasmus Kreevald ja Mariel Meeks
1.b  klass - Andri Tamm
2.a klass - Ott Ruben Morel ja Kristjan Zopp (võidukarikas 1. koha eest Lego Sumos)
3.a klass - Rayen Mägilainen ja Kaidar Rimm (eriauhind eriti visa roboti eest)
3.b klass - Markko Mõttus

Täname juhendajat Urmas Soonvaldi.