5. aprillil toimus traditsiooniline ülekooliline karjääripäev, mille organiseerijad on ettevõtlikud ÕE liikmed.
Õpilastega kohtus Laura Mander, kes rääkis õpilastele muljeid India reisist, tantsuõpetaja Kristiina Musto rääkis erinevatest tantsustiilidest, mida sai ka ise läbi teha. Kultuuri- ja noorsootöö teemadel rääkis Merle Tombak. Oma karjääri tutvustas Kaitseliidu kooli pealik, kolonelleitnant Alari Saega. Külas oli Vana-Võromaa Kultuurikoda, huvitava aktiivõppetunni tegid Lagle Lindeberg ja Mirja Ots.
Maris Kivistik Keskkonnaametist ei ole meie kooli õpilastele võõras, saadi teada, et peale keskkonnahariduse edendaja töö on Maris Kivistik ka ettevõtja. Noortega kohtus Lõuna prefektuuri piirkonnavanem, politseimajor Anti Paap. Oma tööst pajatas Maksu- ja Tolliameti spetsialist Priit Laatre. Sandra Sulev on intensiivraviõde ja töötab Tartu Ülikooli Kliinikumis. Sandra toonitas, et töö peab meeldima ja temale valitud amet meeldib.
Oma tööst rääkisid Võrumaa Arenduskeskuse spetsialistis Eliis Ermel.
Tore kohtumine oli noortel Tehvandi Spordikeskuse SA juhatuse liikme Jaak Maega, suusataja, 2002. a taliolümpiamaängude pronksmedali ja 2003. a maailma meistrivõistluste hõbemedali omanik. Unustamatu töötoa korraldasid slacklinerid vennad Vahesaared.

Aitäh külalistele! Tore karjääripäev oli.

Vaata karjääripäeva.