Kiidame 21. mail Võru maakonna MV kergejõustiku võistlustel edukalt osalenud õpilasi:
Helena Kriibi 1. koht - 400m, 2. koht 800 m, 3. koht kettaheites;
Kristlyn Jaanimägi 1. koht kaugushüppes;
Sandra Rumask 1. koht 100 m, 2. koht kaugushüppes;
Sandra Kõrgekivi 3. koht odaviskes;
Kärt Karing 3. koht odaviskes;
Kaspar Aleks Kala 3. koht odaviskes;
Andro Tiits 3. koht 100 m, 3. koht kaugushüppes;
Annimari Salumets 4. koht 60 m.
Tunnustame Võru maakonna MV kergejõustiku võistlustel osalenud õpilasi:
Elena Kannimäe, Annabel Hirv, Eliise Juur, Karl Hendrik Varik, Kristen Käärmann, Teele Saia, Hanna Liisa Paring.

Täname kohtunikke Roberta Lahesoo ja Madelin Rattus.

Täname juhendaja Lea Kukke.

Täname Antsla Gümnaasiumi, Osula Põhikooli ja Kuldre Kooli 1. kooliastme meeskondi aktiivse osalemise eest Antsla Gümnaasiumi Väikeste Professorite Lõimingupäeval.
Täname tegevuspunktide läbiviijaid ja ürituse korraldajaid: Lea Kukk, Tiit Raud, Helina Kuusk, Kristina Kiidron, Tiina Kübarsepp, Kaire Niilus, Aire Reiljan, Marietta Lõo, Urmas Soonvald, Mirvet Kulberg, Romet Niilus ja Mairon Niilus, Anti Saarepuu, Kerli Tallo, Margit Turb, Andrus Niilus, Marek Käst, Aivar Hera, Rauno Rätsep, Talis Susi, Helen Vettik, Merike Mägise, Eerika Lääts, Lilian Kasak, Veiko Veski, Tarvo Treimuth, Janek Joab, Piia Mandli, Eve Sarapu, Ly Raudsepp, Talvo Kont, Luule Kuusik, Ülle Roosimaa, Liivia Rebane, Urmas Kiidron, Tõnu Ingver, kooli köögitoimkond, Virge Niilus, Jüri Kiidron.

Täname juhendajaid õpilasi: Triine Beate Tagamets, Paul Pruuli, Robert Kuus, Kaur Reinhold, Janelle Pärna, Kristel-Elis Siidra, Berta Varik, Armando Ots, Sten Somelar.

Tunnustame 2.a klassi õpilast Ott Ruben Morelit 26. mail Võrumaa Kutsehariduskeskuses toimunud "Võru Roboti Tsõõril" osalemise eest.

Noorte Kotkaste organisatsiooni 89. sünnipäeval 27. mail väljasõiduga Eesti Lennuakadeemiasse tunnustati Noorte Kotkaste Võrumaa Maleva aukirjaga abi ja toetuse eest organisatsioonis Piia Mandlit ja aktiivse osalemise eest organisatsioonis Heikko-Hardi Reinholdi, Trond Bjarte Tagametsa.