Antsla Prügijooks 2023

09. Mai 2023

Aeg 12:10 - 13:00
Asukoht Antsla

1.ab - Kooli tee, Uus, Tamme, Põik, Haigla, Kooli tee, ring ümber Keeri tiigi ja mänguväljak

2.ab - Kooli tee, Kreutzwaldi, Põik, Tamme (kooliauk), Kooli tee ning ümber AKSK.

3.ab - Kooli tee, raudteejaam, üle raudtee keera vasakule, mine Estakaadi, Ülesõidu, Põllu, Põik, Tamme, Uus, Kooli tee

4.ab - Kooli tee, Tamme, Metsa, Metsa põik, Veski, Haigla, Kooli tee

5.ab - Kooli tee, Antsla bussijaam (raudteejaam) mine üle raudtee Estakaadi tänavale, liigu paremale kuni EEKB koguduseni, tule mööda Kreutzwaldi tänavat nii, et jõuaksid läbi vallamaja taga olevast pargist koolimajani.

6.a - kergliiklustee Kraavi küla suunas (otsustage ise, kaugele jõuate 45 minutiga) Loodame, et jõuate "adrani" Tule kooli tagasi.

6.b - kergliiklustee kuni Marati bussijaamani ja tagasi.

7.a - Kooli tee, Hauka poest mööda ning üle raudtee staadionile. Staadion ning tagasi kooli. Leia tagasiteeks uus rada.

7.b - Laululava või terviserada. (Mida jõuate läbida 45 minutit)

8.ab - jagavad pooleks kõnnikoosoleku nr6 raja. Kooli tee, Staadion, Pärna, Jaani, Posti, Võidu, Veski, Haigla, Kooli tee

Vaata rohkem sündmusi
Avaldatud 28.04.2023. Viimati muudetud 28.04.2023.