2014. a kaitstud uurimistööd

1. Koolistress Antsla Gümnaasiumi põhikoolis. Autor Heiko Aia.
    2. Ravimtaimed noorukieas. Autor Charl Antsov.
    3. Antsla gümnaasiumi III kooliastme õpilaste teadmised puukide ohtlikkusest. Autor Laura Antsov.
    4. Arvutimängude mängimise sageduse seos inglise keele oskusega Antsla Gümnaasiumi 10.-11. klasside õpilaste seas. Autor Kevin Haugas.
    5. Arvutimängude kasulikkus õppetöös. Autor Raido Keero.
    6. Suitsetamine ja sellega kaasnevad probleemid. Autor Marko Kosemets.
    7. Kemikaalide ohumärkide teadlikkus Antsla gümnaasiumi õpilaste näitel. Autor Maarja Lõo.
    8. Noorte Kotkaste ja Kodutütarde organisatsiooni ajalugu. Autor Maret Mägise.
    9. Horoskoopide tähtsus õpilaste hulgas. Autor Jane Ploom.
    10. Ale Sprengi elulugu. Autor Kretelis Raudsepp.
    11. Terese Reismaa ja Antsla kool. Autor Keity Sillaste.
    12. Karastusjookide tarvitamine Antsla Gümnaasiumi põhikooli nooremas ja vanemas astmes. Autor Argo Zoludev.
    13. Koolistress Antsla Gümnaasiumi 10. ja 11. klasside õpilaste hulgas. Autor Liina Tenno.
    14. Tähised ja ühikud matemaatikas ja loodusainetes. Autor Heli Toode.
    15. Lisaained toiduainetes. Autor Kerli Tumanov.
    16. Antsla gümnaasiumi õpilaste mitteformaalse õppimise võimalused tunnivälise tegevuse kaudu. Autor Annely Veidik.
    17. Urvaste valla leht. Autor Hanna Bergmann.
    18. Energiasääst kodus. Autor Vidrik Joosu.
    19. Valga Vabatahtlik Tuletõrje Ühing 1867 - 1918. Autor Kristo Kõvask.
    20. Kaltsiumkarbonaadi sisalduse määramine kanamunade koores. Autor Kevin Liivapuu.
    21. Antsla gümnaasiumi gümnaasiumiastme õpilaste teadlikkus kanepist. Autor Saara-Liis Lutsar.
    22. Mäng I ja II kooliastme õpilase päevas. Autor Anna-Liisa Mandli.
    23. Isevalmistatud niisutav kreem. Autor Katrin Neeve.
    24. Minu vanaema XX sajandi ajaloos. Autor Ivo Nurmetalo.
    25. Mahetoodete tarbimine Antsla Gümnaaisumi õpetajate seas. Autor Annika Pant.
    26. Naistekad kui kirjanduse vorm. Autor Kertu Pavel.
    27. Majandusõpe Antsla Gümnaasiumis. Autorid Martin Prätz ja Kaimar Taal.
    28. Arvuti kasutamine õppetööks ja vabal ajal Antsla Gümnaasiumi õpilaste seas 7.-12. klassi näitel. Autorid Jaagup Siil ja Deimon Jõesaar.
    29. Rahvakalendri tähtpäevade tähistamine Antsla gümnaasiumi õpilaste näitel. Autor Anna-Liisa Soe.
    30. Minu vanaema Eda. Autor Kadriann Soe.
    31. Külli Sisaski elulugu. Autor Keili Taal.
    32. Minu vanaisa Roman Varendi lapsepõlv ja elukutse valik Nõukogude aja tingimustes. Autor Maikel Varend.
    33. Minu ema, emapoolse vanema ja tema vanemate elukäigud. Autor Kairi Varik.
    34. Viimase kümne aasta rahvastiku muutused Karula Rahvuspargis. Autor Elenor Veiermann.
    35. Antsla Gümnaasiumi 7.-12. klassi õpilaste lugemus. Autor Marleen Umbleja.
    36. Antsla haigla lugu. Autor Riho Hommik.
    37. Kontoripakettide Microsoft Office 2010 ja Open Office.org võrdlev uurimus. Autor Siim Aarmaa.
    38. Värvide mõju ja värvikasutus Antsla Gümnaasiumi näitel. Autor Elle Koemets.
    39. Minu vanaisa elulugu. Autor Kris Kuusik.
    40. Muutused noorte elus, kui vanem asub tööle välismaal. Autor Geidy Malleus.
    41. MTÜ tantsuselt Pärliine üldajalugu, organisatsiooni identiteet ning selle mõju sihtgruppidele. Autor Elise Aher.
    42. Maie Keele lugu. Autor Gertu Borodkina.
    43. Eda Hirson. Autor Keidi Kaart.
    44. Alkoholi tarvitamine Antsla Gümnaasiumi noorte seas. Autor Sander Knäzev.
    45. Energiajoogid – 21. sajandi limonaad? Autor Kärol Muuga.
    46. Rahvusringhääling ja raadiojaamade kuulatavus Antsla Gümnaasiumi III-IV kooliastmes. Autor Allar Nugin.
    47. Minu vanaisa Volli Kurss. Autor Kati Paloots.
    48. Minu vanaisa Viktor Vene elukäik. Autor Maarja Prätz.
    49. Mina ja minu kodukoht – Keeni küla ja Sangaste vald. Autor Martin Raudsepp.
    50. Minu kodu – Antsla raudtee veetorn. Autor Linda Siska.
    51. Lepistu kool aastatel 1979 – 2008 ja Ainu Kööts. Autor Mariliis Umbleja.
    52. Koolivägivald Antsla Gümnaasiumi 5. ja 6. klassides. Autor Jaanika Vichterpal.
    53. Mis teeb Fenderi basskitarri muusikute seas populaarseks ja mis määrab instrumendi hinna? Autor Siim Naaber.

Avaldatud 18.03.2021. Viimati muudetud 15.12.2022.