11-12 a tüdrukud
 

ala nimi tulemus aasta
60 m jooks Tatjana Kubi 8,40 1969
60 m tõkkejooks Sandra Rumask 8,59 2017
80 m tõkkejooks Sandra Rumask 14,21 2017
100 m jooks Riina Tragel 13,70 1971
300 m jooks Liis Taniel 49,70 1993
500 m murdmaajooks Helena Kriibi 1.35,03 2017
600 m jooks Aliis Laidver 1.49,20 2002
Pallivise Egle Toomjõe 54,00 2005
Kuulitõuge (3 kg) Riina Tragel 9,60 1971
Kettaheide (750 g) Tatjana Kubi 30,80 1969
Kaugushüpe Sandra Rumask 4,80 2017
Kõrgushüpe Riina Tragel 1,40 1971

 

11-12 a poisid
 

ala nimi tulemus aasta
60 m jooks Markus Salumets 7,99 (elektriaeg) 2012
60 m tõkkejooks Martin Saar 9,30 2003
100 m jooks Markus Salumets 12,63 2012
200 m jooks Markus Salumets 26,19 2012
300 m jooks Kalev Oja 47,40 1994
800 m jooks Alo Tragel 2.36,6 1997
Kaugushüpe Markus Salumets 5,53 2012
Kõrgushüpe Martin Saar 1,45 2003
Pallivise Martin Saar 68,24 2003
Kuulitõuge (3 kg) Ülo Zirel 11,42 1970
Kettaheide (750 g) Martin Saar 32,53 2003
Kettaheide (1 kg) Ülo Zirel 36,18 1970
Odavise (600 g) Ülo Zirel 41,24 1970

 

13-14 a tüdrukud
 

ala nimi tulemus aasta
60 m jooks Marika Nurk 7,90 2003
60 m tõkkejooks Sandra Rumask 9,78 2018
100 m jooks Tatjana Kubi 13,40 1971
100 m tõkkejooks Tatjana Kubi 13,00 1970
400 m jooks Helena Kriibi 67,40 2018
600 m jooks Helena Kriibi 1.52,91 2018
800 m jooks Helen Hüvenen 2.38,9 1997
Kaugushüpe Tatjana Kubi 5,05 1971
Kõrgushüpe Tatjana Kubi 1,51 1971
Kuulitõuge (3 kg) Tuule Müürsepp 12,39 2012
Kuulitõuge (4 kg) Tuule Müürsepp 10,41 2012
Kettaheide (750 g) Tuule Müürsepp 43,76 2012
Kettaheide (1 kg) Marje Grichina 35,64 1972
Odavise (400g) Aliis Laidver 37,37 2004

 

13-14 a poisid
 

ala nimi tulemus aasta
60 m jooks Riho Ruven 7,30 1987
60 m jooks Markus Salumets 7,55 (elektriaeg) 2014
60 m tõkkejooks Martin Saar
Mihkel Kannimäe
9,00 2005
2006
60 m tõkkejooks (76 cm) Markus Salumets 8,82 2013
60 m tõkkejooks (84cm) Markus Salumets 8,74 2014
110 m tõkkejooks Markus Salumets 14,71 2014
100 m jooks Riho Ruven 11,70 1987
100 m jooks Markus Salumets 11,90 (elektriaeg) 2014
200 m jooks Vallo Pärn 25,29 1990
200 m jooks Markus Salumets 23,92 (elektriaeg) 2014
300 m jooks Markus Salumets 39,00 2014
400 m jooks Viljar Nummert 53,80 1981
1000 m jooks Mihkel Kannimäe 3.04,7 2005
Pallivise Martin Saar 100,88 2005
Kuulitõuge (4 kg) Ülo Sirel 15,54 1972
Kuulitõuge (5 kg) Ülo Sirel 14,36 1972
Kaugushüpe Martin Saar 6,33 2005
Kõrgushüpe Martin Saar 1,75 2005
Kettaheide (1 kg) Ülo Sirel 49,72 1971
Kettaheide (1,5 kg) Ülo Sirel 45,04 1972
Odavise (500 g) Martin Saar 61,56 2005
Teivashüpe Janek Tirul 3,50 1986
9 võistlus (TV O) Martin Saar 8998 p 2005
4x400m teatejooks M. Saar, M. Kannimäe
S. Põder, J. Karjus
4.46,0 2003
kümnevõistlus Markus Salumets 5488 p 2014

 

15-16 a neiud 
 

ala nimi tulemus aasta
60 m jooks Marika Nurk 8,27 2005
60 m tõkkejooks Anne Kannimäe 10,75 2006
60 m tõkkejooks Marieta Ruusa 9,62 (elektriaeg) 2015
100 m jooks Tatjana Kubi 12,90 1972
100 m tõkkejooks Marika Nurk 15,16 2005
200 m jooks Riina Tragel 27,10 1973
200 m jooks Marieta Ruusa 27, 2 (elektriaeg) 2015
200 m tõkkejooks Marieta Ruusa 30,82 (elektriaeg) 2015
300 m jooks Marika Nurk 45,23 2005
800 m jooks Marika Nurk 2.33,03 2005
1500 m jooks Hele Hüvenen 5.25,0 1997
Kaugushüpe Marieta Ruusa 4,73 2015
Kolmikhüpe Marieta Ruusa 10,69 2015
Kuulitõuge (3 kg) Tuule Müürsepp 12,65 2014
Kuulitõuge (4 kg) Tuule Müürsepp 10,66 2013
Kettaheide (0,75 kg) Tuule Müürsepp 46,21 2013
Kettaheide (1 kg) Tuule Müürsepp 43,78 2014
Odavise (500) Aliis Laidver 36,36 2005

 

15-16 a noormehed
 

ala nimi tulemus aasta
60 m jooks Martin Saar 7,41 2007
60 m jooks Markus Salumets 7,32 (elektriaeg) 2015
60 m tõkkejooks Martin Saar 8,69 2006
60 m tõkkejooks Markus Salumets 8,36 (elektriaeg) 2015
100 m jooks Martin Saar 11,09 2006
100 m jooks Markus Salumets 11,52 (elektriaeg) 2015
100 m tõkkejooks Martin saar 15,40 2006
110 m tõkkejooks Markus Salumets 15.40 (elektriaeg) 2015
200 m jooks Martin Saar 25,11 2006
200 m jooks Markus Salumets 23,56 (elektriaeg) 2015
300 m jooks Vallo Pärn 40,60 1990
300 m jooks Markus Salumets 37,61 (elektriaeg) 2015
300 m tõkkejooks Markus Salumets 40.65 (elektriaeg) 2015
400 m jooks Valmar Sisask 52,30 2003
800 m jooks Rudolf Laula 2.09,04 1974
1000 m jooks Martin Saar 3.04,97 2006
1500 m jooks Toivo Kikas 4.40,6 1971
Kaugushüpe Martin Saar 6,83 2007
Kõrgushüpe Margus Lõssov 2,02 1986
Teivashüpe Viljar Nummert 3,60 1981
Kuulitõuge (4 kg) Martin Saar 15,62 2006
Kettaheide (1,5 kg) Ülo Zirel 58,56 1974
Kettaheide (2 kg) Ülo Zirel 43,54 1973
Odavise (500) Martin Saar 66,34 2006
Odavise (600 vana) Rein Aarma 70,56 1973
Vasaraheide (5 kg) Ülo Zirel 65,18 1973
Vasaraheide (6 kg) Ülo Zirel 61,14 1974
Kümnevõistlus Martin Saar 6543 p. 2006

 

17-18 a neiud
 

ala nimi tulemus aasta
60 m jooks Aliis Laidver 8,41 2008
100 m jooks Tatjana Kubi 13,50 1972
100 m tõkkejooks Marika Nurk 15,54 2006
200 m jooks Aliis Laidver 26,80 2008
300 m jooks Marika Nurk 45,23 2006
400 m jooks Aliis Laidver 60,35 2008
Kõrgushüpe Ester Hommik 1,55 1985
Kaugushüpe Riina Tragel 5,21 1971
Kuulitõuge (4 kg) Anu Tars 11,08 1957
Kettaheide (1 kg) Tatjana Kubi 39,00 1974
Odavise Tatjana Kubi 38,80 1972
Mitmevõistlus Malle Karolin 3615 p. 1957

 

17-18 a noormehed
 

ala nimi tulemus aasta
60 m jooks Martin Saar 7,27 2008
100 m jooks Jaanus Kala 11,40 1992
110 m tõkkejooks Viljar Nummert 15,65 1983
200 m jooks Mati Ruven 24,10 1962
300 m jooks Margus Laas 39,00 1996
400 m jooks Viljar Nummert 50,22 1983
600 m jooks Margus Laas 1.27,1 1986
800 m jooks Heino Bürkland 2.01,04 1964
1000 m jooks Andre Veesaar 3.08,6 2004
1500 m jooks Heino Bürkland 4.13,0 1969
Kaugushüpe Martin Saar 6,83 2007
Kõrgushüpe Margus Lõssov 2,17 1987
Kolmikhüpe Margus Lõssov 14,57 1988
Teivashüpe Vello Kana
Silver Ermel
3,50 1963
1990
Kuulitõuge (6 kg) Ülo Zirel 16,15 1974
Kettaheide (2 kg) Ülo Zirel 50,08 1975
Vasaraheide (6 kg) Ülo Zirel 63,98 1975
Odavise (800vana) Rein Aarma 72,16 1974
Kümnevõistlus (noorte) Viljar Nummert 7240 p. 1983