21. mail täitus 5. klassi õpilaste unistus külastada Naissaart, mis on suuruselt Eesti kuues saar. Meresõit aurikuga Katharina pakkus palju silmailu. Naissaarel sõideti mööda käänulisi metsateid veoautokastis. Giid Karl rääkis huvitavaid lugusid ja fakte saare kirevast ajaloost, legendidest, loodusest. Oma silmaga nähti kahjutuks tehtud võimsaid meremiine. Jalgsimatkal ja piknikul tunti rõõmu soojast suvepäevast, kuumast rannaliivast, kargest mereveest.
Õppekäigu teine pool veedeti Tallinna 314 m kõrguses teletornis, kus 21. korrusel oli näitus "E-Eesti". Vaateplatvormilt avanes lummav vaade pealinnale. Lisaks tutvuti ajaloonäitusega nõukogude ajast, kus oli palju põnevaid eksponaate.
Reisi sujuvusele aitas kaasa hea ilm, kordaläinud planeerimine, tublid vanemad Ellen, Kersti ja Tiiu. Klassijuhatajad Monica ja Iri tänavad distsiplineeritud ja teadmishimulisi õpilasi ja bussijuht Valdur Rootsi.

Vaata reisipilte