Kiidame väga hea esinemise eest Võru maakonna 7. klasside olümpiaadil inglise keelest järgmisi õpilasi: Gerda Lepik, Marite Kattai 3. koht, Johanna Joab, Helen Liibert 12. Koht.
Täname õpetaja Krista Noor.

Kiidame ettevõtlusalases meeskonnamängus Creatlon edukalt osalemise eest õpilasi:
Võistkond Pääsukesed (Getter Kõiv, Mart Peedel) saavutasid vabariigis 1. koha ja eripreemia Maksu- ja Tolliametilt.
Võistkond Must ja Valge (Asser Lutsar, Trond Bjarte Tagamets, Elisabeth Geier) said eripreemia Tarbijakaitseametilt.
Võitjad sõidavad lennukiga Saaremaale, kus kohtuvad ärimeestega. Võitjad saavad soovi korral stipendiumi õpinguteks EBS Gümnaasiumis.
Täname juhendajat Katrin Kooli ja keelelist korrektorit Anu Silma.

Kiidame poistekoori poisse, kes osalesid 7. aprillil POK II ülevaatusel:  Marten Kliiman, Rasmus Kreevald, Andri Tamm, Egert Onno, Andri Tragel, Henri Haugas, Romet Carl Jaanimägi, Ruudo Puksing, Andri Rätsep, Mattias Hirv, Hans Erik Joab, Gregor Kuusik, Maanus Lillmann, Magnus Lillmann, Kaarel Paat, Oliver Kurg, Markko Mõttus, Robin Haugas, Henri Jõela,
Kristjan Tuulas, Aleks Antsi, Jan Fred Joab, Emil Saaroja.
Täname juhendajaid Eda Hirson ja Tiit Raud.

Tunnustame karjääripäeva korraldamise eest järgmisi õpilasi: Getter Kõiv, Asser Lutsar, Mart Peedel, Elisabeth Geier ja Kristel Taal.
Täname Luule Kuusikut kärjääripäeva kuulutuste tegemise eest ja kõiki abistajaid.

Tunnustame sudoku võistlustel osalemise eest: Liisa Loreena Värton, Kerli Rimm, Maik Hellamaa, Oliver Jõela, Kaja Jõgeva.
Täname õpetajaid Maris Hanimägi, Monica Kõivisto ja Merle Tuulas.

Täname loovuslaagri korraldamise meeskonda: Kristel Taal 8. kl (loovtööna praktilise töö läbiviija ja laagri korraldaja), Sandra Jõela 8. kl, Karmen Uiboleht 8. kl, Getter Kõiv 9. kl, Kertty Keerov 9. kl, Elisabeth Geier 9. kl ning loovuslaagri juhte Anu Silma ja Liivia Rebast.
Täname loovuslaagri osalejaid: Marta Aher 5. a, Taniel Juhanson 5. a, Janete Sisas 5. a, Jenny Ly Hillak 7. b, Maarja Annus 6. b, Misel Hellamaa 6. b, Kauri Kelner 6. b, Kristin Lust 6. b, Ardi Mõttus 6. b, Evita Saar 6. b, Kerli Rimm 6. b, Kärt Verš 6. a.