2020. a kaitstud uurimistööd

1. Õpilaste õpimotivatsioon kolmandas kooliastmes ja gümnaasiumis. Autor Brayen Hirv.

2. Antsla Gümnaasiumi õpilaste mitteformaalse õppimise võimalused tunnivälise tegevuse kaudu. Autor Kaspar Aleks Kala.

3. Antsla Gümnaasiumi valimisealiste õpilaste eelistus Riigikogu valimistel. Autor Herman Meier.

4. Antsla Gümnaasiumi 10.-12.klassi õpilaste ja nende õpetajate poolt kasutatavad rakendused. Autor Germo Mets .

5. Ettevõtlusmängu "Ettevõtlik kodanik" juhtimine. Autorid Kertu Niit ja Karl Joosep Põldsepp.

6. Antsla Gümnaasiumi koolimuuseumi digitaliseerimine. Autorid Kristel Oja ja Susan Ots.

7. Kommunistliku partei roll nõukogude ühiskonnas aastatel 1970 – 1991. Autor Karl Jürgen Piiritalo.

8. Kandle valmistamine. Autor Marie-Helena Rajatamm.

9. Inglise keele riigieksami lugemisülesande harjutusülesannete koostamine. Autor Evely Tiganik.

10. Maod lemmikloomadena Eestis. Autor Marily Võrel.

Avaldatud 12.01.2021. Viimati muudetud 15.12.2022.