2016. a kaitstud uurimistööd

1. Urvaste kalmistu kultuuripärand. Autor Maris Abel.
    2. Peitsainete mõju lõnga värvimisel seentega. Autor Liisa Anier.
    3. Peitsainete mõju lõnga värvimisel taimedega. Autor Karmen Dräbtšinski.
    4. Erinevad palkmajade tüübid minu kodukohas. Autor Herki Hellamaa.
    5. Antsla ajalehe kujunemine, temaatika ja tuleviku visioon. Autor Anabel Joab.
    6. Arvutimängude mängimise põhjused II ja III kooliastmes Antsla Gümnaasiumi näitel. Autor Ardo Jõevere.
    7. Ingliskeelse kirjanduse lugemine Antsla Gümnaasiumi näitel. Autor Kedy Kangrumöldri.
    8. Spordi tähtsuse mõistmine Antsla kooli noorte seas ja sportlikkus minu suguvõsas. Autor Elis Kannimäe.
    9. Kaitseliidult relvade konfiskeerimine Eestis 1940 aastatel. Autor Olaf Peeter Kischenberg.
    10. Sari „Minu…..“ autorite nägemus paikkondlikest eripäradest. Autor Krislin Kull.
    11. Helkuri kasutamine Antsla Gümnaasiumi III ja IV kooliastme õpilaste hulgas.. Autor Oliver Liibert.
    12. Värvide kasutamine Antsla, Võru ja Tartu toitlustusasutuste sisekujunduses. Autor Kedi Pavel.
    13. Jaanus Kala viievõistlus. Autor Egely Pruuli.
    14. Nutitelefoni kasutamine Antsla Gümnaasiumi näitel. Autor Greta Puia.
    15. Antsla Gümnaasiumi õpilasfirma Nili Recycle tegevuse  analüüs. Autor Brain Põldsepp.
    16. Õpilasfirma Prilltec äriplaan. Autor Egne-Riin Retsnik.
    17. Vanaema Laine Sinimetsa elulugu. Autor Mattias Ruusa.
    18. Vana-Antsla mõisa ajalugu ja tulevikuvisioon. Autor Birgit Tamm.
    19. Vanaema Liia Kaska elulugu. Autor Triin Uibopuu.

Avaldatud 18.03.2021. Viimati muudetud 15.12.2022.