Kiitused ja tänud 2017/2018. õa

 

5.06.2018

Antsla Gümnaasium tunnustab Antsla piirkonna laste ja noorte 27. laulu- ja tantsupeol esinenud õpilasi:
Mudilaskoor, lastekoor, poistekoor, 5. klassi ansambel, käsikellade ansambel, solistid Kaspar Pavel, Triine Beate Tagamets, 2.a klassi tantsijad, tantsuselts Pärliine tantsijad, tantsurühma Päivake tantsijad.

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajaid: Laura Mander, Eda Hirson, Tiit Raud.

Antsla Gümnaasium tunnustab Antsla piirkonna laste ja noorte 27. laulu- ja tantsupeo korraldajaid:
Härra Mutt - Helle Vänzel, mängujuhid Getter Kõiv, Kristel Taal ja Laura Lääts, jahimees Aleks Antsi, õpetajad - härra Muti külalised Eve Sarapu, Kristina Kiidron, Kaja Simisker, Ly Raudsepp, Ülle Anier, Mare Mägi, Iri Reile, Helina Kuusk, Katrin Martinfeld, Kaire Niilus, Piia Mandli, taustajõud: Luule Kuusik, Tõnu Ingver, Urmas Kiidron, Talvo Kont, Piret Taniel, Ene Laud, Liivia Rebane.
 

Antsla Gümnaasium tunnustab UMA PIDO'l esinenud õpilasi:
Mudilaskoor: Noraliisa Aidla, Lisete Kall, Katariina Tarv, Krislin Parv, Lisanna Haller, Elis Heitur, Melissa Hellamaa, Liisa-Annika Liibert, Ly-Serilin Nääme, Karoli Kattai, Marleen Rätsep, Hanna-Marta Aduson, Siglid Ernits, Marleen Kerge, Emma Parts, Signe Annuk, Lenna Kurss, Katre Saar, Kadi Sulbi, Kädi Sulbi, Eliise Juur, Tuuli Verš, Liisa Loreena Värton.
Poistekoor: Mattias Hirv, Hans Erik Joab, Gregor Kuusik, Maanus Lillmann, Magnus Lillmann, Kaarel Paat, Oliver Kurg, Markko Mõttus, Robin Haugas, Henri Jõela, Aleks Antsi, Jan Fred Joab, Emil Saaroja, Maik Hellamaa.
Lastekoor: Maarja Annus, Kätriin Haugas, Tuule Hommik, Elina Kannimäe, Kristin Lust, Kristiina Puija, Janelle Pärna, Kerli Rimm, Diana Liiv.

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajaid: Eda Hirson ja Tiit Raud.

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi saatnud õpetajaid: Kristina Kiidron, Eve Sarapu, Helle Vänzel, Katrin Martinfeld ja Liivia Rebane

 

29.05.2018

Antsla Gümnaasium kiidab maakonna kergejõustiku võistlustel edukalt osalenud õpilasi:
Sandra Rumask - 60m, 60m tõkkejooks, kaugushüpe - 1. koht,
Helena Kriibi - kaugus 3. koht, 600m 2. koht, kolmikhüpe 1. koht,
Sanna Sööt - odavise 3. koht,
Andro Tiits - kolmikhüpe 2. koht, kaugushüpe 2. koht,
Jaana Meier - kolmikhüpe 1. koht, kaugushüpe 1. koht, kõrgushüpe 3. koht,
Karmen Uiboleht - kaugushüpe 3. koht,
Eric Sööt - kuulitõuge 2. koht, kettaheide 3. koht,
Marko Kannimäe - kuulitõuge 2. koht, kettaheide 1. koht,
Diana Ots - odavise 3. koht, kettaheide 2. koht.

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajaid: Lea Kukk ja Kalle Samarüütel.

 

Antsla Gümnaasium tänab õpetaja Helina Kuuske kenade lillede eest meie koolimaja trepil.

 

Antsla Gümnaasium tänab noorema vanuseastme näiteringi ja mudilaskoori ning nende juhendajaid Helina Kuuske ja Tiit Rauda meeleoluka etenduse Inetu pardipoeg eest.
 

Antsla Gümnaasium tänab piknikupäeva korraldanud ÕE ja T.O.R.E. õpilasi ja õpilasi juhendanud õpetajaid: Liivia Rebane ja Ülle Anier.

 

 

22.05.2018

Antsla Gümnaasium kiidab maakondlikul TV 10 olümpiastarti võistlusel edukalt osalenud õpilasi:
Sandra Kõrgekivi pallivise 2. koht; Helena Kriibi 600 m 2. koht; Kristlyn Jaanimägi 600m 3. koht.

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajat Lea Kukke.

 

Antsla Gümnaasium tänab Väikeste professorite päeva osalejaid, läbiviijaid ja korraldajaid.

 

15.05.2018

Antsla Gümnaasium tänab kunstikonkursil "Metsa väärtus" osalenud õpilasi:
Kevin Värton, Marten Pruuli, Henri Laul, Sandra Jõela, Karmen Uiboleht, Asser Lutsar, Sanna Sööt.

Antsla Gümnaasium kiidab kirjastuse Varrak auhinna pälvinud töö ("Lendorava õudusunenägu") autorit Diana Otsa

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajat Liivia Rebast.

 

Antsla Gümnaasium kiidab Muinsuskaitseameti eestvedamisel korraldatud Päranditegijate konkursist osavõtnud õpilasi: Laura Stella Soe, Karolin Kiidron ja Aron Aidla.

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajaid: Katrin Kool ja Ülle Anier.

 

Antsla Gümnaasium kiidab joonistusvõistlusel "Kaitsevägi õppustel" osalenud õpilasi:
VII-IX klass 
II koht, Karl Robin Põder,  8.a klass
III koht, Helily Nummert, 9.b klass
X-XII klass       
III koht, Marie-Helena Rajatamm, 10. klass

Antsla Gümnaasium kiidab CIMIC grupi eriauhinna pälvinud õpilast Elar Lihteni, 9.b klass.

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajat Liivia Rebast.

 

Antsla Gümnaasium tänab kõiki õpetajaid, töötajaid, kes aitasid korraldada ja osalesid perepäeval.
Perepäeva korraldajad olid keskastme näitering, mängujuhid, õpilasesindus, T.O.R.E.
Suur tänu sportmängude korraldamise, pesakastide valmistamise ja mälumängu eest. Elevust tekitasid erinevad näitused, aitäh näituste eest.

 

8.05.2018

Antsla Gümnaasium kiidab president Kersti Kaljulaidi väljakuulutatud ajalooalaste uurimistööde võistluses "Sada aastat Eesti riiki"  raamatupreemia pälvinud õpilasi:
Kalvin Klaar - Loovtöö ”Vambola Savi küüditamise lugu”,
Timo Lešin - Uurimistöö ”Lüüsi talu lugu”,
Rador Undrus - Uurimistöö ”Eesti kaitseväe likvideerimine 1940. aastal”,
Karmen Tumanov - Uurimistöö ”YFU Antsla vahetusõpilaste kogemused, blogi temaatika ning keelekasutus”. 

Antsla Gümnaasium kiidab president Kersti Kaljulaidi väljakuulutatud ajalooalaste uurimistööde võistluses "Sada aastat Eesti riiki"  tänukirja pälvinud õpilasi:
Kenet Valtin - Uurimistöö ”Hauka Laat”,
Jan Jakobson - Praktiline töö  ”Minu hobi motokross”,
Merili Hellamaa - Uurimistöö ”Perekond Hellamaa lugu”.

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajaid Eve Kubi, Iri Reile, Anu Silm, Liivia Rebane, Katrin Kool.

 

17.04.2018

Antsla Gümnaasium tänab 11. klassi õpilasi, klassijuhatajat Anu Silma, 1.a ja 1.b klassi õpilasi, klassijuhatajaid Helina Kuuske ja Kristina Kiidronit ning minifirma MänguLust liikmeid Kristel Taal, Getter Kõiv ja Elisabeth Geier abiturientidele meeleoluka viimase koolipäeva korraldamise eest.

Antsla Gümnaasium kiidab 13. aprillil Varstu Kultuurikeskuses PLAYBACK SHOW-l edukalt esinenud õpilasi: Kaisa Ruven, Getter Kõiv, Laura Lääts, Elisabeth Geier ja Kristel Taal. Spays Girls saavutas I koha ja Meisterjaan III koha.

Antsla Gümnaasium kiidab saksa keele maakondlikul olümpiaadil tublilt esinenud õpilasi: Triine Beate Tagamets, Berit Raudsepp, Gerda Lepik, Laura Stella Soe, Carl-Martin Geier, Elger Heitur, Juss Joosep Holdt.

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajat Aive Trummali.

 

10.04.2018

Antsla Gümnaasium kiidab 4. aprillil maakondlikul TV 10 olümpiastardi võistlustel edukalt osalenud õpilasi: Sandra Rumask kaugushüpe I koht 4.95 ja Helena Kriibi kaugushüpe 4. koht 4.33.

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajat Lea Kukke.

 

Antsla Gümnaasium kiidab üleriigilises ettevõtlusmängus Creatlon edukalt osalenud 9.a klassi võistkonna liikmeid: Laura Lääts, Marko Kannimäe ja Kevin Hass, kes saavutasid loovülesande etapis 3. koha. Üldarvestuses saavutati 8. koht.

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajaid: Katrin Kool, Ülle Anier.

 

Antsla Gümnaasium kiidab Sudoku maakondlikul võistlusel 6. koha saavutanud õpilasi: Kerli Rimm 5. klass, Maik Hellamaa 6. klass, Oliver Jõela 7. klass, Diana Ots 8. klass, Diana Liiv 9. klass.

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajaid: Maris Hanimägi, Monica Kõivisto, Helle Vänzel, Merle Tuulas.

 

Antsla Gümnaasium kiidab 6. aprillil Parksepas Laulukarusselli maakondlikus finaalvoorus edukalt esinenud õpilasi: Marleen Kerge, Emma Emilie Saavel, Triine Beate Tagamets. Triine Beate Tagamets valiti välja Võrumaad esindama.

Antsla Gümnaasium tänabõpilasi juhendanud õpetajat Eda Hirsoni.

 

Antsla Gümnaasium kiidab Maakonna koolinoorte MV korvpallis II koha saavutanud võistkonna liikmeid: Rador Undrus, Kenet Valtin, Timo Lešin, Karl Pruuli, Eric Sööt, Kaspar Aleks Kala, Herman Meier ja Andro Tiits

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajat Kalle Samarüütlit.

 

Antsla Gümnaasium tänab karjääripäeva ettevalmistanud meeskonda: Getter Kõiv, Elisabeth Geier, Kristel Taal, Eva-Maria Tiits ja Kristiina Värnik. Täname tänukirjade ja registreerimislehtede valmistajaid: Signor Kukk ja Luule Kuusik.

 

3.04.2018

Antsla Gümnaasium kiidab Võrumaa Keskraamatukogu korraldatud etlusvõistlusel Tooliteater laureaaditiitli võitnud õpilasi:
Kristel Taal (7. klass), Getter Kõiv (8.b). 
Tüdrukuid tunnustati esinemisjulguse, mõjuva esituse ja publiku kaasahaaramise eest. 

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajat Anu Silma.

 

27.03.2018

Antsla Gümnaasium kiidab Võrus lahtistel rahvusvahelistel spordikooli kergejõustiku võistlustel edukalt osalenud õpilasi:
Sandra Rumask I koht 60 m tõkkejooks, II koht 60 m jooks, III koht kaugushüpe;
Helena Kriibi  II koht  600 m jooks.

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajat Lea Kukke.

 

Antsla Gümnaasium tunnustab  22. märtsil Võru Keskraamatukogu lasteosakonnas 3. klasside ettelugemisvõistlusel osalejaid:
Marleen Kerge 3.a - hea jutuvestja;
Kädi Sulbi 3.b ning Robin Haugas 3.a - tublid lugejad.

Täname õpilasi juhendanud õpetajaid: Piia Mandli, Ly Raudsepp, Piret Taniel.

 

Antsla Gümnaasium kiidab saksa keele kõnevõistluses edukalt osalenud õpilasi:
9. klass – Diana Liiv 1. koht, Maarja Liba 2. koht;
10.-12. klass - Rando Viimne 3. koht; Kevin Ploompuu - tubli kõneleja.

Täname õpilasi juhendanud õpetajat Aive Trummalit.

 

Antsla Gümnaasium kiidab 16.-17. märtsil Tallinnas IX Üleriigilisel Muusikaolümpiaadil pronksdiplomi saavutanud õpilast Diana Liivi.

Täname õpilasi juhendanud õpetajat Eda Hirsoni.

 

Antsla Gümnaasium tunnustab  Võrumaa Robootikapäeval osalenud õpilasi:
Ville Robin Vieno (1.b), Romero Mürk (1.a), Mattias Hirv (1.a), Reimo Valling (1.a), Ott Ruben Morel (1.a), Kristjan Zopp (1.a), Kaidar Rimm (2.a), Magnus Lillmann (2.a), Aleks Antsi (4. kl) ja Arne Taal (2.a).

Täname õpilasi juhendanud õpetajaid Triinu Grossmanni ja Urmas Soonvaldi.

 

 

20.03.2018

Antsla Gümnaasium tänab "Uus Hõbe 2018" eelvoorus osalenud Antsla Gümnaasiumi võistkonda koosseisus 
Rando Viimne, Ants Põder, Karl Joosep Põldsepp, Kertu Niit.  

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajat Eve Kubi.

 

Antsla Gümnaasium kiidab 8.a klassi võistkonda koosseisus Kertty Keerov, Signor Kukk, Asser Lutsar, Diana Ots, Karl Robin Põder, Anett Ruven, Sanna Sööt, Trond Tagamets, Tristan Tõniste, kes saavutas 48 kooli ja 77 klassi osalusega Eesti koolide rahatarkuse viktoriis 4. koha. 

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajaid: Katrin Kool ja Merle Tuulas.

 

Antsla Gümnaasium tänab emakeelenädala avatervitusel esinenud 2. ja 3. klasside laululapsi ning 5.a klassi etlejaid: Marta Liisa Kala, Liisu Lääts, Miia-Roberta Uibopuu, Kärt Verš, Kaspar Pavel.

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajaid: Anu Silm, Tiit Raud.

 

Antsla Gümnaasium tänab ühise kirjandustunni (1. ja 12. klassi õpilased) läbiviimise eest õpetajaid: Helina Kuusk, Kristina Kiidron.

 

Antsla Gümnaasium tänab õpetajat Liivia Rebast 1.-5. klasside õpilastele Tarmo Noormaa ja Lauri Õunapuu kontserdi organiseerimise eest.

 

Antsla Gümnaasium tänab raamatututvustuste "Õpilaselt õpilasele" eest järgmiseid õpilasi: 6.a Gerda Lepik, Teele Saia, Sandra Rumask, Aron Aidla, Karel Meitsar, Eva Värnik; 6.b Helen Liibert, Triine Beate Tagamets, Robert Kuus, Karolin Kiidron, Laura-Stella Soe, Jenny Ly Hillak, Johanna Joab, Kaur Reinhold; 8.a Sanna Sööt, Mart Peedel.

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajaid: Piret Taniel, Ülle Anier, Heili Soikka.

Antsla Gümnaasium tänab emakeelepäeva esitluse koostanud õpetajat Anu Silma.

 

Antsla Gümnaasium kiidab 3. klasside ettelugemise võistlusel esinenud õpilasi: Robin Haugas, Kädi Sulbi, Henri Jõela, Hanna-Marta Aduson, Reelika Meeks, Kadi Sulbi

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajaid: Piret Taniel, Piia Mandli, Ly Raudsepp.

 

Antsla Gümnaasium tänab emakeelepäeva kontserdil „Teede keel – keele teed” Antsla KSK-s osalenud õpilasi ja õpilaskollektiive: 
Pärliine ja Päiväkese tantsijad, Antsla Muusikakooli esinejad Diana Liiv, Helen Liibert, Aron Aidla, Kristiina Puija, 10. klassi sõnameistrid Kertu Niit, Evely Tiganik, Karl Joosep Põldsepp, Marie Helena Rajatamm, vahetekstide lugejad 2.a Magnus Lillmann, Lisanna Haller, Gregor Kuusik; 3.b Kadi Sulbi, Kädi Sulbi, Kristjan Tuulas, 3.a Emma Part; 4. kl Marta Aher, 5.a Kaisa Ruven, 5.b Kätriin Haugas, 8.b Getter Kõiv, Elisabeth Geier; 9.a Laura Lääts

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajat Eda Hirsoni.

 

Antsla Gümnaasium tänab 10. ja 11. klassi õpilasi Rakvere teatri etenduse „Lendas üle käopesa” külastamise eest. 

Antsla Gümnaasium tänab ettevõtmist organiseerinud õpetajaid: Anu Silm, Aive Trummal.

 

Antsla Gümnaasium tänab toreda teatrielamuse („Lapsepõlvebänd” 1.a, 1.b, 3.a, 3.b õpilased) organiseerinud õpetajaid: Kristina Kiidron, Helina Kuusk, Piia Mandli, Ly Raudsepp.

 

Antsla Gümnaasium tänab kõiki õpilasi ja õpetajaid, kes aitasid kaasa sisuka emakeelenädala korraldamisel. 

Antsla Gümnaasium tänab emakeelenädala peakorraldajat Iri Reilet.

 

Antsla Gümnaasium tunnustab Tähelepanu Start Võru maakonna II etapil, 16. märtsil 2018, 2.-5. klasside kombineeritud teatevõistlustel Suurte koolide arvestuses hõbemedali saavutanud meeskonna liikmeid: Gregor Kuusik, Maanus Lillmann, Oliver Kurg, Elis Heitur, Karmen Tragel, Lisanna Haller, Henri Jõela, Aigar Uibu, Hanna Marta Aduson, Emma Parts, Kädi Sulbi, Matias Pussila, Mairo Tamm, Eliise Juur, Annabel Hirv, Liisa Loreena Värton, Helena Kriibi, Kristlyn Jaanimägi, Janelle Pärna, Karl Valter Saavel, Konrad-Konnor Perli.

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajat Lea Kukke.

 

Antsla Gümnaasium tunnustab 17. ja 18. märtsil Tallinnas Eesti meistrivõistlustel kergejõustikus edukalt esinenud õpilasi: Sandra Rumask meistritiitel 60m ja kaugushõpe, 5. koht 60 tõkkejooks, 5. koht 4 x 200 teatejooks, Helena Kriibi 6. koht 600m, 5. koht 400m, 5. koht 2 x 200 teatejooks.

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajat Lea Kukke.

 

Antsla Gümnaasium tänab õpetaja  Eve Kubi Stuudiumi kalendri sündmuste ja teadete reeglistiku loomise eest.

 

13.03.2018

Antsla Gümnaasium tänab šokolaadiümbrise konkursist osavõtnud õpilasi:
1.a klass - Ragnar Kask, Genri Luptov, Noraliisa Aidla, Lisete Kall, Romero Mürk, Katariina Tarv, Erela Turnas, Kristjan Ruven, Kene Hommik, Mattias Hirv, Reimo Valling, Kristjan Zopp
1.b klass - Krislin Parv, Aleksander Vein, Ilmar Kiik, Elisabeth Tamm
2.b klass - Karoli Kattai
3.b klass - Kadi Sulbi, Kädi Sulbi
6.a klass - Sandra Rumask

Konkursi võidutööd joonistasid Riona Raag (1.b klass) ja Marleen Rätsep (2.b klass). Antsla Gümnaasium tänab võidutööde autoreid.

 

Antsla Gümnaasium kiidab matemaatika olümpiaadil osalenud õpilasi:
4. klass – Liisa Loreena Värton 3. koht, Jan Fred Joab 5. koht. Tublid olid Annabel Hirv, Aleks Antsi.  
5. klass – Kristiina Puija, Janelle Pärna, Tuuli Hommik.
6. klass – Karel Meitsar 7. koht, tublid olid Jenny-Ly Hillak, Marite Kattai, Maik Hellamaa

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajaid: Irene Undrus, Monica Kõivisto ja Helle Vänzel.

 

Antsla Gümnaasium tänab veebiviktoriinist EV 100 osavõtnud Kodutütarde ja Noorte Kotkaste Antsla rühma liikmeid: Kristjan Kiidron, Hannes Urbanik, Robert Kuus, Karoliine Marinitševa, Triine Beate Tagamets, Marleen Kerge, Laura Valner.

 

Antsla Gümnaasium tunnustab vabariiklikul õpetajate võrkpallivõistlustel 28.02.2018 Põltsamaal I koha saavutanud Võrumaa õpetajate võistkonna liiget Roman Provotorovi.

 

20.02.2018

Antsla Gümnaasium kiidab 1.-3. klassi poiste võistkonda, kes tulid maakonna MV-l rahvastepallis III kohale. Rahvastepalli võistkonda kuulusid: Maanus Lillmann, Magnus Lillmann, Gregor Kuusik, Arvi Uibu, Henri Jõela, Uko Hommik, Marten Keskküla, Robin Haugas. 

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajat: Kalle Samarüütel.


Antsla Gümnaasium kiidab  väga hea esinemise eest Võru maakonna 6. klasside inglise keele viktoriinil õpilasi: Aron Aidla, Johanna Joab, Marite Kattai, Gerda Lepik, Helen Liibert, Triine Beate Tagamets.

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajat Krista Noort.


Antsla Gümnaasium kiidab  muusikaolümpiaadi maakondlikus voorus II koha saavutanud õpilast Diana Liiva.
Antsla Gümnaasium tänab omaloomingulise laulu (autor Diana Liiv) esitajat Laura Läätse.

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajat Eda Hirsoni.

 

Antsla Gümnaasium kiidab  Kodutütarde ja Noorkotkaste Sänna retkel võistkondlikus arvestuses 4. koha saavutanud õpilasi: Trond Bjarte Tagamets, Heikko-Hardi Reinhold.
Antsla Gümnaasium tunnustab Sänna matka osavõtjaid: Laura Valner, Taniel Heinaste, Kadi Sulbi, Kädi Sulbi.

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajaid: Piia Mandli, Aire Reiljan.


Antsla Gümnaasium tunnustab 1. kooliastme vastlaralli korraldajaid: Teele Saia, Triine Beate Tagamets, Merili Habicht, Karolin Kiidron, Eva Värnik, Kerttu Kalda, Sandra Kõrgekivi.
Antsla Gümnaasium tänab vastlaralli kõiki abilisi.

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajat Ülle Anieri.

 

Antsla Gümnaasium tänab näituse "Eesti Vabariik - 100" organiseerijat Piret Tanieli. Näitusele tõid vanu õpikuid, ajalehti ja vihikuid Katrin Martinfeld, Liivia Rebane, Iri Reile, Anu Silm, Katrin Kool.


Antsla Gümnaasium tänab kõiki õpilasi ja õpetajaid, kes oma ideede ja teostusega kaunistasid klassiruume.

 

Antsla Gümnaasium tänab kooli söökla töötajaid sajandivanuste toitude pakkumise eest.


Antsla Gümnaasium tänab 1. korruse stendide uuendamise eest Liivia Rebast.


Antsla Gümnaasium tänab algklasside õpetajaid (Ly Raudsepp, Piia Mandli, Kristina Kiidron, Helina Kuusk, Tiina Kübasepp, Eve Sarapu) A-korpuse 2. korruse stendide uuendamise eest.
 

 

13.02.2018

Antsla Gümnaasium kiidab Ajarännaku ürituste läbiviijaid:
Brayen Hirv - väga hea esinemine Iseseisvusmanifesti ettelugemisel, Ülle Anier ja "Märkajad" - mäng "Eestimaa tükid", Eve Kubi ja Katrin Kool – ajarännaku ettevalmistamise eest, Marko Kannimäe ja Joel Meeks - ajarännaku jäädvustamine videosse, kaunistatud klassiruumide pildistamine, Roman Malõšev - ajarännaku jäädvustamine, Urmas Soonvald - video näitamise organiseerimine II korrusel.

 

Antsla Gümnaasium kiidab matemaatika olümpiaadil edukalt osalenud õpilasi:
Karl Joosep Põldsepp 2. koht, Sten-Alex Saar 7.-8. koht, Diana Ots 5. koht. 
Tublid osalejad olid Oliver Jõela, Tristan Tõniste, Daniel Kivi, Helily Nummert, Diana Liiv.


Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajaid Merle Tuulas ja Maris Hanimägi.

 

Antsla Gümnaasium kiidab 10. veebruaril ajaloo olümpiaadil edukalt osalenud õpilasi:
Karl Joosep Põldsepp 2. koht kirjutatud teemas, gümnaasiumi üldarvestuses 5. koht; Diana Ots 4.-5. koht.
Antsla Gümnaasium tänab osalemise eest: Jenny-Ly Hillak, Henri Laul, Getter Kõiv.

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajaid Eve Kubi ja Katrin Kool.

 

Antsla Gümnaasium kiidab 9. veebruaril 2018.a Intellektika 2018 raames infootsingu võistlusel informiin "Eesti Vabariik 100" esindatud kahe võistkonna liikmeid:
põhikooli võistkond (Asser Lutsar, Mart Peedel, Anett Ruven) ja gümnaasiumi võistkond (Karl Joosep Põldsepp, Ants Põder, Rando Viimne). Põhikooli õpilased saavutasid 5.-6. koha ning gümnaasiumi õpilased 7. koha.

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajat Eve Kubi.

 

Antsla Gümnaasium tänab praktika juhendajaid: Iri Reile, Anu Silm, Krista Noor ja Marietta Lõo.

Antsla Gümnaasium tänab Kolme kooli kontserdi korraldajaid: Eda Hirson, Tiit Raud, Diana Ots ja Sanna Sööt.

Antsla Gümnaasium tänab talispordinädala läbiviijaid: Lea Kukk ja Kalle Samarüütel.

 

6.02.2018

Antsla Gümnaasium kiidab maakondlikul kunstiolümpiaadil põhikooli arvestuses edukalt osalenud õpilast Annika Õlijas (III koht).
Antsla Gümnaasium tunnustab maakondliku kunstiolümpiaadil osalenud õpilast Helily Nummertit.

Antsla Gümnaasium tänab juhendaja õpetajat Liivia Rebast.

 

Antsla Gümnaasium tänab kauni ajatelje sisu ja vormistuse eest õpilasi ja õpetajaid:
Rando Viimne, Kenet Valtin, Eve Kubi, Luule Kuusik, Katrin Kool, Iri Reile, Liina Raudsepp, Arved Reile.

 

Antsla Gümnaasium kiidab Nuputa võistlusel hästi esinenud 5. ja 6. klassi õpilasi:
Kristiina Puija, Evita Saar, Maik Hellamaa, Karel Meitsar, Kristin Lust, Tuuli Hommik, Jenny-Ly Hillak, Gerda Lepik.

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajaid:
Maris Hanimägi, Helle Vänzel ja Monica Kõivisto.

 

Antsla Gümnaasium tänab Lõbusa matemaatika päeva läbiviimise eest õpetajaid:
Kaire Niilus, Mirvet Kulberg, Heili Soikka.

 

Antsla Gümnaasium kiidab maakonna sisekergejõustiku võistlustel eduka osalemise eest:
Sandra Rumask I koht 60m jooksus, I koht 60m tõkkejooksus, I koht kaugushüppes;
Helena Kriibi I koht 200m jooksus, II koht 600m jooksus, 4. koht 60m tõkkejooksus;
Jaana Meier I koht kõrgushüppes;
Andro Tiits I koht kaugushüppes, III koht 200m jooksus;
Marko Kannimäe II koht kuulitõukes;
Elena Kannimäe 4. koht kuulitõukes;
Eric Sööt 4. koht kuulitõukes;
Laura Stella Soe 4. 200m jooksus;
Karmen Uiboleht 5. koht kaugushüppes ja 60m jooksus;
Kadi Aripman 5. koht kaugushüppes.

Antsla Gümnaasium tunnustab maakonna sisekergejõustiku võistlustel osalemise eest:
Laura Valner, Karolin Kiidron, Kristlyn Jaanimägi, Elar Lihten, Karl-Erik Keerov, Karl Joosep Põldsepp, Roberta Lahesoo ja Marek Ots.

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajaid Lea Kukk ja Kalle Samarüütel.

 

Antsla Gümnaasium kiidab bioloogia olümpiaadil edukalt osalenud õpilasi:
6.-7. klasside arvestuses
Jenny-Ly Hillak 2. koht,
Gerda Lepik 4. koht,
Aron Aidla 5. koht,
Helen Liibert, Armin Armulik, Laura Stella Soe, Kevin Värton, Kristel Taal, Karl Sander Liiver ja Henri Laul.

8.-9. klasside arvestuses 
Kadi Aripman 5. koht,
Anett Ruven 5. koht
Marko Kannimäe, Diana Liiv, , Diana Ots, Getter Kõiv, Trond Bjarte Tagamets, Mart Peedel.

Gümnaasiumi arvestuses Ants Põder.

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajaid Ülle Anier ja Maire Puhmas.

 

Antsla Gümnaasium kiidab keemia olümpiaadil edukalt osalenud õpilasi:
Diana Ots (8.a) V-VI koht,  Asser Lutsar (8.a), 10. koht, Mart Peedel (8.a) 12. koht.

Antsla Gümnaasium tänab juhendaja õpetajat Marietta Lõo.

 

Antsla Gümnaasium tunnustab projektis "Nutitund igasse kooli" koostööd teinud kõiki õpetajaid.
Aktiivsed postitajad:
Ülle Anier, Maire Puhmas, Eve Kubi, Monica Kõivisto, Tiina Kübarsepp, Katrin Kool, Marietta Lõo.

Antsla Gümnaasium tegi projektis kokku 150 postitust. Postituste arvu poolest oli Antsla Gümnaasium neljandal kohal.
Haridus- ja teadusministeerium tunnustas meid inspireeriva auhinnaga - kaugjuhtimisega robot spheroga. 

Õpetaja Eve Kubi postitus tõi auhinnaks küberkaitse teemalise kaardimängu Cyprec.

 

 

30.01.2018

Antsla Gümnaasium tunnustab 26.-27. jaanuaril toimunud KT-NK algajate laagrist osavõtnud õpilasi:
Kadi Sulbi, Kädi Sulbi, Triine Beate Tagamets, Rudolf Hinn.

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajaid: Piia Mandli, Aire Reiljan.

 

Antsla Gümnaasium tunnustab 24. jaanuaril  Võrus maakondlikul TV10 II etapil edukalt esinenud õpilasi:
Sandra Rumask (TV) 60 m tj  I koht, Kristlyn Jaanimägi (TN)  60m tj II koht, kaugushüpe II koht.

Tublid olid ka Helena Kriibi, Janelle Pärna, Elena Kannimäe.

Antsla Gümnaasium tänab juhendaja õpetajat Lea Kukke.

 

Antsla Gümnaasium tunnustab 22. jaanuaril toimunud KT-NK maakondlikust suusavõistlusest osavõtnud õpilasi:
Hanna-Marta Aduson, Marleen Kerge, Tuuli Hommik, Elger Heitur, Uko Hommik, Heikko-Hardi Reinhold, Trond Bjarte Tagamets.

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajaid: Piia Mandli, Aire Reiljan.

 

Antsla Gümnaasium tunnustab Eesti keele olümpiaadil edukalt esinenud õpilasi:
7.-8.klasside arvestuses tublid esinejad olid Anet Ruven, Asser Lutsar, Kristel Taal, Kevin Värton, Karl-Sander Liiver, Getter Kõiv
9. - 10. klasside arvestuses Diana Liiv.
11.-12.klasside arvestuses Hanna Hillak, Karmen Tumanov, Ants Põder, Merve Linnaste

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajaid: Iri Reile ja Anu Silm

 

Antsla Gümnaasium tunnustab 20. jaanuaril toimunud füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus edukalt esinenud õpilasi:
Marko Kannimäe (III koht), Daniel Kivi ja Joel Meeks

Antsla Gümnaasium tänab juhendaja õpetajat Marietta Lõo.

 

 

16.01.2018

Antsla Gümnaasium tunnustab majandusmängu Creatlon II etapis edukalt osalenud 9.a klassi meeskonda:
Laura Lääts, Marko Kannimäe ja Kevin Hass.

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajaid:
Katrin Kool, Talvo Kont ja Marietta Lõo.

 

9.01.2018

Antsla Gümnaasium tunnustab maakonna geograafia olümpiaadil edukalt esinenud õpilasi:
Diana Ots (III koht), Anett Ruven, Asser Lutsar, Getter Kõiv, Trond Bjarte Tagamets, Heikko-Hardi Reinhold, Karl-Sander Liiver, Kevin Värton, Karmen Uiboleht, Marko Kannimäe, Ants Põder, Karl Joosep Põldsepp.

Antsla Gümnaasium tänab õpilasi juhendanud õpetajaid Eve Kubi ja Maire Puhmast.

 

Antsla Gümnaasium tänab lapsevanem Kaire Uibolehte, kes  tõi õpilastele kasutamiseks hulgaliselt ajakirju Imeline Ajalugu, Imeline Teadus.

 

Antsla Gümnaasium tunnustab Kultuurkapitali aastapreemia pälvinud õpetajat Tiit Rauda.

 

Antsla Gümnaasium tänab Antsla Gümnaasiumi jõulukaarte loonud õpilasi:
Allan Liibert, Kevin Värton, Katre Saar.

Antsla Gümnaasium tunnustab söökla meeskonda kooli keskkonna meeldivaks kujundamise eest.

 

 
19.12.2017

Antsla Gümnaasium tänab Võrumaa Õpilasesinduste Liidu III üldkoosoleku ettevalmistamise ja läbiviimise eest meie kooli õpilasi:
Laura Lääts, Diana Ots, Sanna Sööt, Getter Kõiv, Marko Kannimäe ja huvijuht Liivia Rebast.

Antsla Gümnaasium tunnustab kõiki kolleege, kes osalesid Facebookis toimunud nutitunni konkursil. Suurim tänu Marietta Lõole, kes hoolitses nutitunni sissekannete eest. Auhinnaks on loositud koolitus probleemipõhise ja uurimusliku õppe rakendamiseks.

Antsla Gümnaasium tunnustab nutitunni e-raamatus on välja toodud tundide läbiviijaid: 
Merle Tuulase, Maire Puhmas.

Antsla Gümnaasium tunnustab EV 100-le pühendatud projektis osalenud õpetajaid: 
Maire Puhmas, Eve Kubi, Ülle Anier, Anu Silm, Katrin Kool.

Antsla Gümnaasium tunnustab Pranglimise võistluse läbiviimist aidanud õpetajaid:
Ly Raudsepp, Piia Mandli, Helle Vänzel, Irene Undrus, Kaja Simisker, Tiina Kübarsepp, Eve Sarapu, Monica Kõivisto.

Antsla Gümnaasium tunnustab 10 Monkeys matemaatikaülesannete lahendamist koordineerinud õpetajaid:
Kristina Kiidron ja Helina Kuusk.

Antsla Gümnaasium tänab kõiki kooli töötajaid, kes osalesid meie jõulupeol, ainekomisjonide liikmeid tänu meeleolukate mängude eest.
Antsla Gümnaasium tänab Tiit Rauda suurepärase räpi eest.

Antsla Gümnaasium tänab esimese kooliastme näiteringi õpilasi, mudilaskoori esinejaid, juhendajaid Helina Kuuske ja Tiit Rauda meeleoluka näidendi eest.

 

12.12.2017

Antsla Gümnaasium tunnustab Võru maakonna 8. kl inglise keele olümpiaadil I koha saavutanud õpilast Asser Lutsarit.
Antsla Gümnaasium tunnustab Võru maakonna 8. kl. inglise keele olümpiaadi häid tõlkijaid Anett Ruveni ja Mart Peedelit.

Antsla Gümnaasium tänab juhendaja õpetajat Krista Noort.

 

Antsla Gümnaasium tunnustab maakonna TV 10 olümpiastardi I etapil edukalt osalenud õpilasi:
Sandra Rumask TV 60m jooksus I koht, Helena Kriibi ja Kristlyn Jaanimägi.

Antsla Gümnaasium tunnustab Võrus vabariiklikul etapil edukalt osalenud õpilast:
Sandra Rumask 5. koht.

Antsla Gümnaasium tänab juhendaja õpetajat Lea Kukke.

 

Antsla Gümnaasium tänab Soome 100 esitluse eest soome keele õpperühma õpilasi ja juhendaja õpetajat Anu Silma.

 

5.12.2017

Antsla Gümnaasium tänab töötubade päeval kõiki osalejaid ja töötubade juhendajaid.

 

Antsla Gümnaasium tunnustab 1. detsembril Parksepas toimunud Laulukarusselli maakondlik eelvoorus edukalt osalenud õpilasi:
Marleen Kerge, Triine Beate Tagamets ja Emma Emilie Saavel.
Nimetatud õpilased esindavad kevadel Antslat II voorus.

Karismaatilise esituse eest tänati Laura Läätse.

Antsla Gümnaasium tänab juhendaja õpetajat Eda Hirsoni.

 

Antsla Gümnaasium tunnustab kodanikupäeva viktoriinis edukalt osalenud õpilasi:

5.-6. klass (max 50 punkti):
Teele Saia 32 punkti
Gerda Lepik 32 punkti
Johanna Joab 31 punkti
Kaisa Ruven 31 punkti

7.-9. klass (max 90 punkti)
Diana Liiv 75 punkti (Võru maakonna koolinoorte seas 2. koht)
Kadi Aripman 71 punkti
Diana Ots 71 punkti

10.-12. klass (max 69 punkti):
Kristiina Värnik 41 punkti
Kertu Niit 39 punkti
Karl Joosep Põldsepp 38 punkti

Antsla Gümnaasium tänab juhendaja õpetajaid Katrin Kooli ja Eve Kubi.

 

28.11.2017

Antsla Gümnaasium tunnustab tublisid 10., 11. ja 12. klasside europarlamendi simulatsioonimängu mängijaid.

Antsla Gümnaasium tänab juhendaja õpetajat Katrin Kooli.

 

Antsla Gümnaasium tänab ilusa ja kokkuvõtliku bänneri valmistamise eest Liikuma kutsuva kooli meeskonda (Kaja Simisker, Jüri Kiidron, Liivia Rebane, Ly Raudsepp, Merle Paat, Ülle Anier, Irene Undrus, Lea Kukk, õpilasesinduse liikmed Kristin Liksman, Laura Lääts, Marko Kannimäe) ja Talvo Konti ning Urmas Soonvaldi.

 

Antsla Gümnaasium tänab kooli meeskonda ning Talvo Konti mõistva suhtumise, koostöö ja abi eest laululaagri korraldamisel.

 

Antsla Gümnaasium kiidab aktiivse osalemise eest matemaatilisel pärastlõunal järgmiseid õpilasi:
Tuuli Verš, Liisa Loreena Värton ja Annabel Hirv

 

14.11.2017

Antsla Gümnaasium tunnustab Võru keele nädala ettelugemisel hästi esinenud õpilasi:
Kristiina Puija ja Tuuli Hommik.

Antsla Gümnaasium tänab juhendaja õpetajaid Liivia Rebast ja Piret Tanieli.

 

Antsla Gümnaasium tunnustab "Mino Võromaa 30" kogumiku „Tsõõrikväeline“ parimaid kirjutajaid:
Tuuli Hommik ja Kristiina Puija.

Antsla Gümnaasium tänab juhendaja õpetajat Liivia Rebast.

 

Antsla Gümnaasium tunnustab 11. novembril toimunud KT ja NK maakondlikul male- ja kabevõistlusel Osulas edukalt võistelnud õpilasi:
Aron Aidla (NK arvestusesI koht), Marleen Kerge, Laura Valner, Elar Lihten, Trond Bjarte Tagamets, Kairo Jänes ja Elger Heitur.

Antsla Gümnaasium tänab juhendaja õpetajat Jüri Kiidroni.

 

Antsla Gümnaasium tunnustab 8.a kl õpilast Asser Lutsarit, kes saavutas silmapaistva tulemuse 5. oktoobril toimunud üle-Eestilisel majandus- ja ettevõtlusviktoriinil. Hea tulemuse auhinnaks on ekskursioon Eesti tehnoloogiaettevõttesse Skeleton Techologies.

Antsla Gümnaasium tänab juhendaja õpetajat Katrin Kooli.

 

 

7.11.2017

Antsla Gümnaasium tänab 2. novembril Väimelas maakondlikul õpilastööde konverentsil esinenud õpilasi:
•    Karmen Tumanov ("Antsla YFU vahetusõpilaste blogi temaatika ja keelekasutus", juhendaja Iri Reile)
•    Rador Undrus ("Eesti kaitseväe likvideerimine 1940. aastal", juhendaja Eve Kubi)
•    Kenet Valtin ("Hauka laat",  juhendaja Anu Silm")

Antsla Gümnaasium tänab juhendaja õpetajaid Iri Reilet, Eve Kubi, Anu Silma.

 

17.10.2017

Antsla Gümnaasium tänab uue Hauka vunkraja tegevuspunktide väljamõtlejaile ja raja mahakleepijaile:
Ülle Anier, Helle Vänzel, Irene Undrus, Ly Raudsepp, Jüri Kiidron, Merle Paat, Helina Kuusk, Talvo Kont, Maira Ladva, Rando Viimne, Rador Undrus ja Luule Kuusik.

Antsla Gümnaasium tänab ÕE mängujuhte (Getter Kõiv, Kristel Taal, Elisabeth Geier, Laura Lääts) õuevahetunni läbiviimise eest ning Piia Mandlit ja Ly Raudseppa, kes jagasid kogemusi oma siseterviserajal läbiviidud lastevanemate koosolekust.

Antsla Gümnaasium tunnustab Parksepas toimunud Võru maakonna koolinoorte KV korvpallis II koha saavutanud võistkonna mängijaid:
Karl Pruuli, Rador Undrus, Kenet Valtin, Timo Lešin, Eric Sööt, Herman Meier, Kaspar Aleks Kala ja Andro Tiits.

Antsla Gümnaasium tänab juhendaja õpetajat Kalle Samarüütlit.

Antsla Gümnaasium tunnustab Võru maakonna 4-ndate klasside ettelugemispäeval osalenud õpilasi: 
Liisa Loreena Värton ja Berta Varik.
Liisa Loreena sai hea ettevalmistusega lugeja eripreemia.

 
10.10.2017

Antsla Gümnaasium tunnustab rühmaarutelus "INIMÕIGUSED JA INIMÕIGUSTE ALUSVÄÄRTUSED EESTI KOOLIS JA HARIDUSPOLIITIKAS" osalenud õpilasi:
7. klass - Karmen Uiboleht, Sandra Jõela, Oliver Jõela, Karl-Sander Jõela.

 

Antsla Gümnaasium tänab kooli sünnipäeva pidulaua korraldamise  eest õpetaja Merle Tuulast ja 9. klasside õpilasi, köögimeeskonda (Ene Laud, Eve Kähr, Eve Valge ja Monika Koobak), õpilasesinduse esindajat Karl Joosep Põldseppa.

Antsla Gümnaasium tänab õpetajate päeva läbiviimise korraldajatele 12. klassist Merili Hellamaad, Kristin Liksmani, Rador Undrust ja teisi noori õpetajaid 10.-12. klassidest, mängujuhte Kristel Taali ja Getter Kõivu.

 

Antsla Gümnaasium tunnustab majanduse e-viktoriinis osalenud õpilasi:
7. klass - Kristel Taal,
8.a klass - Asser Lutsar, Mart Peedel, Diana Ots
9.a klass - Laura Lääts, Kadi Aripman, Kevin Hass, Daniel Kivi, Marko Kannimäe
9.b klass - Diana Liiv, Helily Nummert, Elar Lihten.

 

Antsla Gümnaasium tänab kõiki kooli töötajaid, kes on osalenud hobide näitusel.

 

3.10.2017

Antsla Gümnaasium tunnustab 27. septembril maakonna murdmaajooksuvõistlustel edukalt esinenud tublisid sportlasi:
Helena Kriibi 1. koht, Sandra Rumask 2. koht, Diana Ots 4. koht, Jaana Meier 4. koht, Laura Valner 5. koht, Liisa Loreena Värton 11. koht, Janelle Pärna 16. koht.

Täname murdmaajooksuvõistlustel osalenud õpilasi:
Eliise Juur, Kristlyn Jaanimägi, Elena Kannimäe, Tuuli Hommik, Mairo Tamm, Karl Valter Saavel, Paul Pruuli, Mattias Pussila, Kairo Jänes, Roberta Lahesoo, Marie-Helena Rajatamm, Karl Erik Keerov, Elar Lihten.

Antsla Gümnaasium tänab juhendaja õpetajat Lea Kukke.

 

Antsla Gümnaasium tänab ürituse "MUNA ÕPETAB KANA" läbiviimisel osalenud õpilasi:
5.a klass -  Kristlyn Jaanimägi, Marta Liisa Kala, Lenne-Liina Udu ja Miia Roberta Uibopuu;
6.a klass - Merili Habicht, Sandra Rumask ning Gerda Lepik.

 

Antsla Gümnaasium tänab näituse MARI eksponaatide eest järgmisi õpilasi:
1.a klass - Noraliisa Aidla, Lisete Kall, Katariina Tarv, Mattias Hirv;
2.a klass - Gregor Kuusik, Hans Erik Joab, Ly- Serilin Nääme, Lisanne Haller, Kaidar Rimm, Liisa-Annika Liibert, Melissa Hellamma;
2.b klass - Markko Mõttus, Sten Vassiljev, Marleen Rätsep, Linell Hommik, Karmen Tragel, Karoli Kattai
3.a klass - Reelika Meeks, Hanna-Marta Aduson, Mihkel Mürk; 
3.b klass - Kristin Käärmann, Uko Hommik, Signe Annuk, Marleen Rätsep
4.klass - Kristjan Veidik, Liisa-Loreena Värton, Eliise Juur, Marta Aher;
5.b klass - Kerli Rimm, Misel Hellamaa, Ardi Mõttus, Tuuli Hommik.

 

Antsla Gümnaasium tänab 25., 26. ja 28. septembril toimunud teatevõistluste, seiklusmängu ja orienteerumist abistanud klassijuhatajaid, aineõpetajaid ja tugipersonali.

Antsla Gümnaasium tänab üritusi korraldanud õpetajaid Lea Kukke ja Kalle Samarüütlit.

 

Antsla Gümnaasium tänab algklasside ja muusikaõpetajaid, kes korraldasid väga emotsionaalse nädala „100 sammu karuga“.