13. oktoobril toimus koolis projekti Liikuma kutsuv kool kogemusseminar, mis möödus edukalt ja lõbusalt.
Valmis sai  ka HAUKA VUNKRADA uues kuues. Tänud raja tegevuspunktide väljamõtlejatele ja raja mahakleepijatele: Ülle Anier, Helle Vänzel, Irene Undrus, Ly Raudsepp, Jüri Kiidron, Merle Paat, Helina Kuusk, Talvo Kont, Rando Viimne, Rador Undrus ja Luule Kuusik.
Täname ka ÕE mängujuhte (Getter Kõiv, Kristel Taal, Elisabeth Geier, Laura Lääts) õuevahetunni läbiviimise eest ning Piia Mandlit ja Ly Raudseppa, kes jagasid kogemusi oma siseterviserajal läbiviidud lastevanemate koosolekust.

Kiitus gümnaasiumi poistele, kes saavutasid Parksepas toimunud Võru maakonna koolinoorte KV korvpallis II koha.Võistkonnas mängisid: Karl Pruuli, Rador Undrus, Kenet Valtin, Timo Lešin, Eric Sööt, Herman Meier, Kaspar Aleks Kala ja Andro Tiits.
Õpilasi juhendas õpetaja Kalle Samarüütel.

Võru maakonna 4-ndate klasside ettelugemispäeval osalesid meie koolist Liisa Loreena Värton ja Berta Varik. Liisa Loreena sai eripreemia kui hea ettevalmistusega lugeja.
Lugejad olid tublid.