2017/2018. õa

Art Master

Õpilasfirma Art Master’i idee kasvas välja meie omast mõttest. Tänu oma oskustele saime ette võtta plaani pakkuda inimestele midagi erilisemat.

Spraypildid olid ideaalne idee. Peamisteks teemadeks olid maastiku- ja kosmosepildid.
Kartongpaberile valmistatud pildid värviaerosoolidega on hea kingiidee ning kodu kaunistamiseks.

Õpilasfirma liikmed:
Ragnar Keijo Tammoja, Andre Tammsalu, Andre Jaanimägi.

ÕF Art Master

Järje Peal

Meie oleme Järje Peal, ole sina ka!

Firma toodab järjehoidjaid. Järjehoidja on üles ehitatud bambuspulgale, mille otsa on kinnitatud värviline väike lõngapall.

Eritellimusel saab toote värvi ja pallikese suuruse ise valida. Suure pallikese läbimõõt on 4cm, väikse pallikese läbimõõt on 3cm.
Toode on müügihitiks kõigi lugemishuviliste seas- nii meeste kui ka naiste, vanade ja noorte.

Õpilasfirma liikmed:
Eva-Maria Tiits, Jaana Meier, Kristiina Värnik.

ÕF Järje Peal

REFLEKTA

Õpilasfirma Reflekta tootab käsitsi õmmeldud ning peenelt kaunistatud pimedas helkivaid aksessuaare, mis on valmistatud helkurriidest, vatiinist, ilupaelast ja litritest.

Lisaks ilusale väljanägemisele, kannab toode ka praktilist eesmärki – aitab ennetada liiklusõnnetusi, muutes pimedas inimese nähtavamaks. Toode sobib hästi kingiks.

Oma tooteid oleme müünud Tallinnas Eesti õpilasfirmade laadal ning Antsla Gümnaasiumi jõululaadal.

Õpilasfirma liikmed:
Kadi Jõela, Hanna Hillak ja Eric Sööt.

REFLEKTA

2015/2016. õa

MIRABILE

Õpilasfirma Mirabile toodab klaaspudelitest valmistatud dekoratiivvaase ja kaunistatud oksi. Klaaspudelid on kaetud spreivärvidega. Õpilasfirma toodete põhivärvideks on must, valge ja punane.

Vaase kaunistame erinevate sulgede, lipsukeste ja lintidega.

Oksad värvime spreivärvidega ja lisame käbisid, paberist liblikaid ja lilli.

Oma tooteid esitlesime Tartu õpilasfirmade laadal ja Antsla Gümnaasiumi jõululaadal.

Õpilasfirma liikmed:
Kristel Kalda, Keiu Soe ja Kelli Aia.

Mirabile