Contact

Filter

All Management Teachers Klassijuhatajad Töötajad

Job position
 
Management (5)

Katrin Martinfeld

Director
Mathematics
785 5334
5662 7313
katrin.martinfeld@antslakk.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Kaja Simisker

Mathematics
Õppealajuhataja
kaja.simisker@antslakk.edu.ee

Reception time:

K kell 13.45 – 14.20
Kokkuleppel

Talvo Kont

Tehnoloogia
Direktori asetäitja majandusalal
523 1535
talvo.kont@antslakk.edu.ee

Reception time:

N kell 14.30 – 16.00

Liivia Rebane

Kunst
Huvijuht
526 6135
liivia.rebane@antslakk.edu.ee

Reception time:

K kell 7.30 – 8.10

Urmas Soonvald

Infojuht
Ringijuht
urmas.soonvald@antslakk.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel
Teachers (45)

Ülle Anier

Loodusõpetus
4.a klassijuhataja
Eesti keel ja kirjandus
ulle.anier@antslakk.edu.ee

Reception time:

N kell 14.00 – 14.45

Maris Hanimägi

Mathematics
7.a klassijuhataja
maris.hanimagi@antslakk.edu.ee

Reception time:

E kell 13.00 – 15.00
R kell 13.00 - 14.00

Janek Joab

Ringijuht
janek.joab@antslakk.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Kristina Kiidron

Klassiõpetaja
2.a klassijuhataja
kristina.kiidron@antslakk.edu.ee

Reception time:

K kell 13.40 - 14.20

Talvo Kont

Tehnoloogia
Direktori asetäitja majandusalal
523 1535
talvo.kont@antslakk.edu.ee

Reception time:

N kell 14.30 – 16.00

Katrin Kool

History
katrin.kool@antslakk.edu.ee

Reception time:

N kell 13.40 – 14.20

Eve Kubi

History
Geograafia
eve.kubi@antslakk.edu.ee

Reception time:

R kell 13.00 – 13.40

Lea Kukk

Kehaline kasvatus
8.b klassijuhataja
lea.kukk@antslakk.edu.ee

Reception time:

N kell 13.30 – 14.30

Helina Kuusk

Klassiõpetaja
2.b klassijuhataja
helinakuusk123@gmail.com

Reception time:

E kell 13.00 – 13.40

Monica Kõivisto

Klassiõpetaja
6.b klassijuhataja
monica.koivisto@antslakk.edu.ee

Reception time:

E kell 13.40 – 14.20

Annika Kõrvoja

Ringijuht
annika.korvoja@antslakk.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Tiina Kübarsepp

Klassiõpetaja
3.a klassijuhataja
tiina.kubarsepp@antslakk.edu.ee

Reception time:

K kell 13.00 – 13.45

Marietta Lõo

Füüsika
Keemia
Loodusõpetus
marietta.loo@antslakk.edu.ee

Reception time:

E kell 14.30 – 15.30

Roman Malõšev

8.a klassijuhataja
Haridustehnoloog
Arvutiõpetus
roman.malosev@antslakk.edu.ee

Reception time:

E kell 14.25 – 15.10

Laura Mander

Tantsuõpetus
laura.mander@antslakk.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Piia Mandli

Klassiõpetaja
1.b klassijuhataja
piia.mandli@antslakk.edu.ee

Reception time:

N kell 14.00 – 14.45

Katrin Martinfeld

Director
Mathematics
785 5334
5662 7313
katrin.martinfeld@antslakk.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Mare Mägi

Abiõpetaja
mare.magi@antslakk.edu.ee

Reception time:

E kell 13.40 – 15.10

Kaire Niilus

Klassiõpetaja
3.b klassijuhataja
kaire.niilus@antslakk.edu.ee

Reception time:

E kell 13.00 – 14.00

Krista Noor

Inglise keel
krista.noor@antslakk.edu.ee

Reception time:

N kell 13.40 – 15.10

Merle Paat

10. klassijuhataja
Inglise keel
merle.paat@antslakk.edu.ee

Reception time:

N kell 14.30 – 15.10
Vajadusel kokkuleppel

Tiina Paeglis

Vene keel
tiina.paeglis@antslakk.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Tiia Potter

Vene keel
tiia.potter@antslakk.edu.ee

Reception time:

K 13.40 - 14.20

Maire Puhmas

Geograafia
Bioloogia
maire.puhmas@antslakk.edu.ee

Reception time:

E kell 13.45 – 14.30
R kell 12.55 – 13.40

Tiit Raud

Muusika
Ringijuht
tiit.raud@antslakk.edu.ee

Reception time:

R kell 12.05 – 12.50

Ly Raudsepp

1.a klassijuhataja
Klassiõpetaja
ly.raudsepp@antslakk.edu.ee

Reception time:

E kell 14.00 – 14.45

Liivia Rebane

Kunst
Huvijuht
526 6135
liivia.rebane@antslakk.edu.ee

Reception time:

K kell 7.30 – 8.10

Iri Reile

9.a klassijuhataja
Eesti keel ja kirjandus
iri.reile@antslakk.edu.ee

Reception time:

K kell 13.45 – 15.10

Kalle Samarüütel

Kehaline kasvatus
7.b klassijuhataja
kalle.samaruutel@antslakk.edu.ee

Reception time:

E kell 14.30 – 15.30

Eve Sarapu

Abiõpetaja
eve.sarapu@antslakk.edu.ee

Reception time:

T 13.40 – 14.20

Anu Silm

6.a klassijuhataja
Eesti keel ja kirjandus
anu.silm@antslakk.edu.ee

Reception time:

N kell 11.35 – 12.05

Kaja Simisker

Mathematics
Õppealajuhataja
kaja.simisker@antslakk.edu.ee

Reception time:

K kell 13.45 – 14.20
Kokkuleppel

Heili Soikka

Klassiõpetaja
heili.soikka@antslakk.edu.ee

Reception time:

T kell 13.40 – 14.30

Tiina Tirgo

5.b klassijuhataja
Inglise keel
tiina.tirgo@antslakk.edu.ee

Reception time:

E kell 13.40 – 15.10
Kokkuleppel

Aive Trummal

Saksa keel
12. klassijuhataja
aive.trummal@antslakk.edu.ee

Reception time:

K kell 14.25 – 15.10

Merle Tuulas

Mathematics
Ringijuht
9.b klassijuhataja
Käsitöö
merle.tuulas@antslakk.edu.ee

Reception time:

E kell 13.40 – 15.10
N kell 14.25 – 15.10

Irene Undrus

5.a klassijuhataja
irene.undrus@antslakk.edu.ee

Reception time:

N kell 13.40 – 14.20

Helle Vänzel

Kunst
Käsitöö
helle.vanzel@antslakk.edu.ee

Reception time:

K kell 13.00 – 14.20

Aire Reiljan

Ringijuht
aire.reiljan@gmail.com

Reception time:

Kokkuleppel

Sille Veski

Klassiõpetaja
4.b klassijuhataja
sille.veski@antslakk.edu.ee

Reception time:

N kell 13.00 – 13.45

Kerli Hellamaa

Muusika
11. klassijuhataja
kerli.hellamaa@antslakk.edu.ee

Reception time:

K kell 13.00 – 13.40

Karmen Kroonmäe

Majandus
karmen.kroonmae@antslakk.edu.ee


Kaspar Kurve

Prantsuse keel ja kultuur
kasparkurve@gmail.com


Kristel-Liis Jõendi

Ringijuht
kristel-liis.joendi@antslakk.edu.ee


Triin Ojasoo

Ringijuht
triin.ojasoo@antslakk.edu.ee

Klassijuhatajad (21)

Ülle Anier

Loodusõpetus
4.a klassijuhataja
Eesti keel ja kirjandus
ulle.anier@antslakk.edu.ee

Reception time:

N kell 14.00 – 14.45

Maris Hanimägi

Mathematics
7.a klassijuhataja
maris.hanimagi@antslakk.edu.ee

Reception time:

E kell 13.00 – 15.00
R kell 13.00 - 14.00

Kristina Kiidron

Klassiõpetaja
2.a klassijuhataja
kristina.kiidron@antslakk.edu.ee

Reception time:

K kell 13.40 - 14.20

Lea Kukk

Kehaline kasvatus
8.b klassijuhataja
lea.kukk@antslakk.edu.ee

Reception time:

N kell 13.30 – 14.30

Helina Kuusk

Klassiõpetaja
2.b klassijuhataja
helinakuusk123@gmail.com

Reception time:

E kell 13.00 – 13.40

Monica Kõivisto

Klassiõpetaja
6.b klassijuhataja
monica.koivisto@antslakk.edu.ee

Reception time:

E kell 13.40 – 14.20

Tiina Kübarsepp

Klassiõpetaja
3.a klassijuhataja
tiina.kubarsepp@antslakk.edu.ee

Reception time:

K kell 13.00 – 13.45

Piia Mandli

Klassiõpetaja
1.b klassijuhataja
piia.mandli@antslakk.edu.ee

Reception time:

N kell 14.00 – 14.45

Kaire Niilus

Klassiõpetaja
3.b klassijuhataja
kaire.niilus@antslakk.edu.ee

Reception time:

E kell 13.00 – 14.00

Roman Malõšev

8.a klassijuhataja
Haridustehnoloog
Arvutiõpetus
roman.malosev@antslakk.edu.ee

Reception time:

E kell 14.25 – 15.10

Merle Paat

10. klassijuhataja
Inglise keel
merle.paat@antslakk.edu.ee

Reception time:

N kell 14.30 – 15.10
Vajadusel kokkuleppel

Ly Raudsepp

1.a klassijuhataja
Klassiõpetaja
ly.raudsepp@antslakk.edu.ee

Reception time:

E kell 14.00 – 14.45

Iri Reile

9.a klassijuhataja
Eesti keel ja kirjandus
iri.reile@antslakk.edu.ee

Reception time:

K kell 13.45 – 15.10

Kalle Samarüütel

Kehaline kasvatus
7.b klassijuhataja
kalle.samaruutel@antslakk.edu.ee

Reception time:

E kell 14.30 – 15.30

Anu Silm

6.a klassijuhataja
Eesti keel ja kirjandus
anu.silm@antslakk.edu.ee

Reception time:

N kell 11.35 – 12.05

Aive Trummal

Saksa keel
12. klassijuhataja
aive.trummal@antslakk.edu.ee

Reception time:

K kell 14.25 – 15.10

Merle Tuulas

Mathematics
Ringijuht
9.b klassijuhataja
Käsitöö
merle.tuulas@antslakk.edu.ee

Reception time:

E kell 13.40 – 15.10
N kell 14.25 – 15.10

Irene Undrus

5.a klassijuhataja
irene.undrus@antslakk.edu.ee

Reception time:

N kell 13.40 – 14.20

Tiina Tirgo

5.b klassijuhataja
Inglise keel
tiina.tirgo@antslakk.edu.ee

Reception time:

E kell 13.40 – 15.10
Kokkuleppel

Sille Veski

Klassiõpetaja
4.b klassijuhataja
sille.veski@antslakk.edu.ee

Reception time:

N kell 13.00 – 13.45

Kerli Hellamaa

Muusika
11. klassijuhataja
kerli.hellamaa@antslakk.edu.ee

Reception time:

K kell 13.00 – 13.40
Töötajad (23)

Hele Baumann

Majahoidja
hele.baumann@antslakk.edu.ee


Endu Roosimaa

Remonditööde meister
endu.roosimaa@antslakk.edu.ee


Maie Keel

Logopeed
maie.keel@antslakk.edu.ee

Reception time:

K kell 7.30 – 8.00

Urmas Kiidron

Remonditööline

urmas.kiidron@antslakk.edu.ee


Mirvet Kulberg

Sotsiaalpedagoog
mirvet.kulberg@antslakk.edu.ee

Reception time:

tööleping peatatud

Maire Kuus

Koristaja, tugiisik

maire.kuus@antslakk.edu.ee


Luule Kuusik

Laborant

luule.kuusik@antslakk.edu.ee


Eve Kähr

Dessert

eve.kahr@antslakk.edu.ee


Maira Ladva

Koristaja

maira.ladva@antslakk.edu.ee


Ene Laud

Peakokk

ene.laud@antslakk.edu.ee


Virge Niilus

Koristaja, tugiisik

virge.niilus@antslakk.edu.ee


Ester Parts

Tugiisik

ester.parts@antslakk.edu.ee


Liina Raudsepp

Koristaja

liina.raudsepp@antslakk.edu.ee


Arved Reile

Bussijuht

arved.reile@antslakk.edu.ee


Mailis Ilumets

Sekretär-juhiabi
+372 528 2493
mailis.ilumets@antslakk.edu.ee


Piret Taniel

Raamatukogujuhataja
piret.taniel@antslakk.edu.ee


Eve Valge

Koristaja-nõudepesija

eve.valge@antslakk.edu.ee


Siiri Zimmermann

Aednik-koristaja

siiri.zimmermann@antslakk.edu.ee


Helmi Kivi

Sotsiaalpedagoog
helmi.kivi@antslakk.edu.ee

Reception time:

tööleping peatatud

Teri Voomets

Sotsiaalpedagoog
+372 5194 9649
teri.voomets@antslakk.edu.ee

Reception time:

T kell 10.00 – 11.00

Lagle Uibo

Tugiisik
lagle.uibo@antslakk.edu.ee


Kersti Pavel

Tugiisik
kersti.pavel@antslakk.edu.ee


Varje Linnas

Koristaja-nõudepesija
varje.linnas@antslakk.edu.ee

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.