News

Kiidame! 19. veebruar 19. February info


Kiidame geograafia olümpiaadil osalenud õpilasi:
7.a klass - Liisa Loreena Värton (8. koht), 
8.b klass - Kristiina Puija (10. koht),
9.a klass - Karel Meitsar (1. koht),
9.b klass - Robert Kuus (9. koht),

Täname juhendaja Eve Kubi.

Tunnustame Antsla terviserajal toimunud vastlapäeva üritusel osalenud Antsla Gümnaasiumi meeskonna Lumehelbekesed liikmeid: Mailis Ilumets, Lea Kukk, Hele Baumann ja Liina Raudsepp.

Kiidame piirkondlikul ühiskonnaõpetuse olümpiaadil osalenud õpilasi:
gümnaasium: Diana Liiv 3. koht,
9. klass: Teele Aia 1. koht, Gerda  Lepik 5. koht, Karel Meitsar 6. koht, Kristina Kiidron 8. koht, Jenny-Ly Hillak 9. koht,
6. klass:  Katre-Liis Taal 4. koht
Täname piirkondlikul ühiskonnaõpetuse olümpiaadil osalenud õpilasi: Laura Vassiljev, Madelin Rattus, Elger Heitur, Marite Kattai, Aron Aidla, Maik Hellamaa, Johanna Joab, Berit Raudsepp, Triine Beate Tagamets, Robert Kuus, Kertu Kalda, Laura Stella Soe, Helen Liibert, Sandra Rumask, Kaur Reinhold, Uko Hommik, Kristjan Tuulas, Kadi Sulbi, Reelika Meeks, Marleen Kerge, Taniel Heinaste, Lenna Kurss, Kristo Sermat, Robin Haugas, Kädi Sulbi, Kaimar Jänes, Imre Poroskin, Marten Keskküla.

Täname juhendaja Katrin Kooli.

 

Kiidame geograafia olümpiaadil osalenud õpilasi:
7.a klass - Liisa Loreena Värton (8. koht), 
8.b klass - Kristiina Puija (10. koht),
9.a klass - Karel Meitsar (1. koht),
9.b klass - Robert Kuus (9. koht),

Täname juhendaja Eve Kubi.

Tunnustame Antsla terviserajal toimunud vastlapäeva üritusel osalenud Antsla Gümnaasiumi meeskonna Lumehelbekesed liikmeid: Mailis Ilumets, Lea Kukk, Hele Baumann ja Liina Raudsepp.

Kiidame piirkondlikul ühiskonnaõpetuse olümpiaadil osalenud õpilasi:
gümnaasium: Diana Liiv 3. koht,
9. klass: Teele Aia 1. koht, Gerda  Lepik 5. koht, Karel Meitsar 6. koht, Kristina Kiidron 8. koht, Jenny-Ly Hillak 9. koht,
6. klass:  Katre-Liis Taal 4. koht
Täname piirkondlikul ühiskonnaõpetuse olümpiaadil osalenud õpilasi: Laura Vassiljev, Madelin Rattus, Elger Heitur, Marite Kattai, Aron Aidla, Maik Hellamaa, Johanna Joab, Berit Raudsepp, Triine Beate Tagamets, Robert Kuus, Kertu Kalda, Laura Stella Soe, Helen Liibert, Sandra Rumask, Kaur Reinhold, Uko Hommik, Kristjan Tuulas, Kadi Sulbi, Reelika Meeks, Marleen Kerge, Taniel Heinaste, Lenna Kurss, Kristo Sermat, Robin Haugas, Kädi Sulbi, Kaimar Jänes, Imre Poroskin, Marten Keskküla.

Täname juhendaja Katrin Kooli.