Õppetöö

Konsultatsioonide ajad


  Nimi Päev Kellaaeg Info
1. Ülle Anier Esmaspäev 13.40-14.20     
2. Maris Hanimägi Esmaspäev (9.a)
Teisipäev (7.a ja 12.)
Kolmapäev (8.a, 8.b)
14.25-15.10
13.50-14.30
14.25-15.10
 
3. Kerli Hellamaa Kokkuleppel    
4. Maie Keel Kolmapäev 07.30-08.00    
5. Kristina Kiidron Kolmapäev 13.40-14.20     
6. Talvo Kont Kolmapäev 14.25-15.10  
7. Katrin Kool Kolmapäev  14.30-15.10     
8. Karmen Kroonmäe Eelneval kokkuleppel kolmapäev 12.50-13.20  
9. Eve Kubi Reede 13.00-13.40  
10. Lea Kukk Teisipäev 13.50-14.30  
11. Mirvet Kulberg Iga päev 09.00-10.00  
12. Kaspar Kurve Eelneval kokkuleppel neljapäev 15.10-16.30  
13. Helina Kuusk Kolmapäev 13.00-13.40  
14. Monica Kõivisto Teisipäev 13.50-14.30     
15. Tiina Kübarsepp Esmaspäev 12.05-12.50  
16. Marietta Lõo Esmapäev 14.25-15.10  
17. Roman Malõšev Esmaspäev 14.25-15.10   
18. Piia Mandli Neljapäev 13.00-13.40  
19. Katrin Martinfeld Reede 13.00-13.45 direktori kabinet
20. Mare Mägi Esmaspäev 13.40-15.10  
21. Kaire Niilus Kolmapäev 14.00-15.10    
22. Krista Noor Neljapäev 13.40-14.20    kab 404
23. Merle Paat Esmaspäev 14.25-15.10  
24. Tiia Potter Teisipäev 13.50-14.30  
25. Maire Puhmas Neljapäev 13.45-15.30  
26. Tanel Puura Kokkuleppel    
27. Ly Raudsepp Teisipäev 09.50-10.35  
28. Liivia Rebane Neljapäev 07.30-08.00  
29. Iri Reile Kolmapäev 13.40-14.20     
30. Kalle Samarüütel Esmaspäev 14.30-15.30  
31. Eve Sarapu Esmaspäev 13.00-13.40   
32. Anu Silm Neljapäev 13.40-14.20     
33. Kaja Simisker Kolmapäev (matemaatika) 13.00-14.30  
34. Heili Soikka Teisipäev
Kolmapäev
13.50-14.30
14.00-15.00
 
35. Paula Solvak Eelneval kokkuleppel neljapäev 13.00-13.40 või
13.40-14.20
 
36. Tiina Tirgo Esmaspäev kell 13.40-14.20     
37. Aive Trummal  Esmaspäev kell 13.45-14.30  
38. Merle Tuulas Kolmapäev
Neljapäev
kell 14.25-15.10
kell 14.25-15.10
 
39. Irene Undrus Neljapäev kell 13.40-14.30  
40. Sille Veski Teisipäev kell 13.50-14.30  
41. Helle Vänzel Kolmapäev kell 13.00-14.20  
  Nimi Päev Kellaaeg Info
1. Ülle Anier Esmaspäev 13.40-14.20     
2. Maris Hanimägi Esmaspäev (9.a)
Teisipäev (7.a ja 12.)
Kolmapäev (8.a, 8.b)
14.25-15.10
13.50-14.30
14.25-15.10
 
3. Kerli Hellamaa Kokkuleppel    
4. Maie Keel Kolmapäev 07.30-08.00    
5. Kristina Kiidron Kolmapäev 13.40-14.20     
6. Talvo Kont Kolmapäev 14.25-15.10  
7. Katrin Kool Kolmapäev  14.30-15.10     
8. Karmen Kroonmäe Eelneval kokkuleppel kolmapäev 12.50-13.20  
9. Eve Kubi Reede 13.00-13.40  
10. Lea Kukk Teisipäev 13.50-14.30  
11. Mirvet Kulberg Iga päev 09.00-10.00  
12. Kaspar Kurve Eelneval kokkuleppel neljapäev 15.10-16.30  
13. Helina Kuusk Kolmapäev 13.00-13.40  
14. Monica Kõivisto Teisipäev 13.50-14.30     
15. Tiina Kübarsepp Esmaspäev 12.05-12.50  
16. Marietta Lõo Esmapäev 14.25-15.10  
17. Roman Malõšev Esmaspäev 14.25-15.10   
18. Piia Mandli Neljapäev 13.00-13.40  
19. Katrin Martinfeld Reede 13.00-13.45 direktori kabinet
20. Mare Mägi Esmaspäev 13.40-15.10  
21. Kaire Niilus Kolmapäev 14.00-15.10    
22. Krista Noor Neljapäev 13.40-14.20    kab 404
23. Merle Paat Esmaspäev 14.25-15.10  
24. Tiia Potter Teisipäev 13.50-14.30  
25. Maire Puhmas Neljapäev 13.45-15.30  
26. Tanel Puura Kokkuleppel    
27. Ly Raudsepp Teisipäev 09.50-10.35  
28. Liivia Rebane Neljapäev 07.30-08.00  
29. Iri Reile Kolmapäev 13.40-14.20     
30. Kalle Samarüütel Esmaspäev 14.30-15.30  
31. Eve Sarapu Esmaspäev 13.00-13.40   
32. Anu Silm Neljapäev 13.40-14.20     
33. Kaja Simisker Kolmapäev (matemaatika) 13.00-14.30  
34. Heili Soikka Teisipäev
Kolmapäev
13.50-14.30
14.00-15.00
 
35. Paula Solvak Eelneval kokkuleppel neljapäev 13.00-13.40 või
13.40-14.20
 
36. Tiina Tirgo Esmaspäev kell 13.40-14.20     
37. Aive Trummal  Esmaspäev kell 13.45-14.30  
38. Merle Tuulas Kolmapäev
Neljapäev
kell 14.25-15.10
kell 14.25-15.10
 
39. Irene Undrus Neljapäev kell 13.40-14.30  
40. Sille Veski Teisipäev kell 13.50-14.30  
41. Helle Vänzel Kolmapäev kell 13.00-14.20