Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Klassijuhataja Õpetaja Tugispetsialist Töötaja

Ametikoht
 
Juhtkond (5)

Katrin Martinfeld

Direktor
Matemaatika
785 5334
5662 7313
katrin.martinfeld@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev kell 13.00-14.00

Kaja Simisker

Matemaatika
Õppealajuhataja
kaja.simisker@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev kell 13.45-14.30

Talvo Kont

Direktori asetäitja majandusalal
Tehnoloogia
523 1535
talvo.kont@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev kell 15.10-16.00

Liivia Rebane

Huvijuht
Kunst
526 6135
liivia.rebane@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev kell 13.05-13.45

Urmas Soonvald

Infojuht
Ringijuht
urmas.soonvald@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev kell 13.00-13.40
Klassijuhataja (21)

Ülle Anier

5.a klassijuhataja
ulle.anier@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev 8.20-9.00

Maris Hanimägi

8.a klassijuhataja
maris.hanimagi@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev kell 9.40-10.20

Kerli Hellamaa

12. klassijuhataja
kerli.hellamaa@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Kristina Kiidron

3.a klassijuhataja
kristina.kiidron@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Reede kell 10.50-11.35

Lea Kukk

9.b klassijuhataja
lea.kukk@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev kell 8.00-08.45

Helina Kuusk

3.b klassijuhataja
helina.kuusk@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev kell 15.30-16.00

Monica Kõivisto

4.a klassijuhataja
monica.koivisto@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev kell 9.35-10.20

Tiina Kübarsepp

1.a klassijuhataja
tiina.kubarsepp@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Reede kell 12.05-12.50

Roman Malõšev

9.a klassijuhataja
roman.malosev@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev kell 11.05-11.45

Piia Mandli

2.b klassijuhataja
piia.mandli@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev kell 10.50-11.35

Kaire Niilus

1.b klassijuhataja
kaire.niilus@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev kell 14.00-15.00

Merle Paat

11. klassijuhataja
merle.paat@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev kell 12.05-12.50

Ly Raudsepp

2.a klassijuhataja
ly.raudsepp@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Reede kell 13.00-13.40

Iri Reile

4.b klassijuhataja
iri.reile@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev kell 9.10-09.50

Kalle Samarüütel

8.b klassijuhataja
kalle.samaruutel@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev kell 13.40-14.30

Anu Silm

7.a klassijuhataja
anu.silm@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev kell 9.40-10.20

Tiina Tirgo

6.b klassijuhataja
tiina.tirgo@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev kell 9.40-10.30

Aive Trummal

10. klassijuhataja
aive.trummal@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev kell 8.55-9.35

Merle Tuulas

7.b klassijuhataja
merle.tuulas@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev kell 9.35-10.20

Irene Undrus

6.a klassijuhataja
irene.undrus@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev kell 8.20-9.00

Sille Veski

5.b klassijuhataja
sille.veski@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev kell 13.00-13.40
Õpetaja (43)

Ülle Anier

5.a klassijuhataja
ulle.anier@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev 8.20-9.00

Maris Hanimägi

8.a klassijuhataja
maris.hanimagi@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev kell 9.40-10.20

Kerli Hellamaa

12. klassijuhataja
kerli.hellamaa@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Janek Joab

Ringijuht
janek.joab@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Kristina Kiidron

3.a klassijuhataja
kristina.kiidron@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Reede kell 10.50-11.35

Talvo Kont

Direktori asetäitja majandusalal
Tehnoloogia
523 1535
talvo.kont@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev kell 15.10-16.00

Katrin Kool

Ajalugu ja ühiskonnaõpetus
katrin.kool@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev kell 12.15-12.55

Karmen Kroonmäe

Majandus
karmen.kroonmae@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Eelneval kokkuleppel kolmapäev kell 13.20-13.50

Eve Kubi

Ajalugu ja ühiskonnaõpetus
Geograafia
eve.kubi@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev kell 13.05-13.45

Lea Kukk

9.b klassijuhataja
lea.kukk@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev kell 8.00-08.45

Kaspar Kurve

Prantsuse keel ja kultuur
kasparkurve@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Eelneval kokkuleppel neljapäev kell 16.30-17.00

Helina Kuusk

3.b klassijuhataja
helina.kuusk@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev kell 15.30-16.00

Monica Kõivisto

4.a klassijuhataja
monica.koivisto@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev kell 9.35-10.20

Annika Kõrvoja

Ringijuht
annika.korvoja@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Tiina Kübarsepp

1.a klassijuhataja
tiina.kubarsepp@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Reede kell 12.05-12.50

Marietta Lõo

Füüsika
Keemia
Loodusõpetus
marietta.loo@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev kell 9.35-10.20

Roman Malõšev

9.a klassijuhataja
roman.malosev@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev kell 11.05-11.45

Piia Mandli

2.b klassijuhataja
piia.mandli@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev kell 10.50-11.35

Katrin Martinfeld

Direktor
Matemaatika
785 5334
5662 7313
katrin.martinfeld@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev kell 13.00-14.00

Mare Mägi

Abiõpetaja
mare.magi@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev kell 9.55-10.55

Kaire Niilus

1.b klassijuhataja
kaire.niilus@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev kell 14.00-15.00

Krista Noor

Inglise keel
krista.noor@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev kell 13.40-14.20

Merle Paat

11. klassijuhataja
merle.paat@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev kell 12.05-12.50

Tiina Paeglis

Vene keel
tiina.paeglis@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Tiia Potter

Vene keel
tiia.potter@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev kell 10.00-10.30

Maire Puhmas

Bioloogia
Geograafia
maire.puhmas@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev kell 8.55-9.35

Tanel Puura

Tantsuõpetus
tanel.puura@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev kell 8.45-9.40

Ly Raudsepp

2.a klassijuhataja
ly.raudsepp@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Reede kell 13.00-13.40

Liivia Rebane

Huvijuht
Kunst
526 6135
liivia.rebane@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev kell 13.05-13.45

Iri Reile

4.b klassijuhataja
iri.reile@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev kell 9.10-09.50

Aire Reiljan

Ringijuht
aire.reiljan@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Kalle Samarüütel

8.b klassijuhataja
kalle.samaruutel@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev kell 13.40-14.30

Eve Sarapu

Abiõpetaja
eve.sarapu@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev kell 8.00-8.45

Anu Silm

7.a klassijuhataja
anu.silm@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev kell 9.40-10.20

Kaja Simisker

Matemaatika
Õppealajuhataja
kaja.simisker@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev kell 13.45-14.30

Heili Soikka

Klassiõpetaja
heili.soikka@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Reede kell 8.10- 8.45

Paula Solvak

Bioloogia
Geograafia
paula.solvak@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev kell 10.50-11.35

Tiina Tirgo

6.b klassijuhataja
tiina.tirgo@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev kell 9.40-10.30

Aive Trummal

10. klassijuhataja
aive.trummal@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev kell 8.55-9.35

Merle Tuulas

7.b klassijuhataja
merle.tuulas@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev kell 9.35-10.20

Irene Undrus

6.a klassijuhataja
irene.undrus@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev kell 8.20-9.00

Sille Veski

5.b klassijuhataja
sille.veski@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev kell 13.00-13.40

Helle Vänzel

Käsitöö
Kunst
helle.vanzel@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev kell 13.00-13.40
Tugispetsialist (11)

Maie Keel

Logopeed
maie.keel@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev kell 9.40-10.20

Mirvet Kulberg

Sotsiaalpedagoog
+372 5194 9649
mirvet.kulberg@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E- R kell 9.00-10.00

Maire Kuus

Koristaja, tugiisik
maire.kuus@antslakk.edu.ee


Maira Ladva

Koristaja
Tugiisik
maira.ladva@antslakk.edu.ee


Piia Mandli

2.b klassijuhataja
piia.mandli@antslakk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev kell 10.50-11.35

Virge Niilus

Koristaja, tugiisik
virge.niilus@antslakk.edu.ee


Ester Parts

Tugiisik
ester.parts@antslakk.edu.ee


Kersti Pavel

Tugiisik
kersti.pavel@antslakk.edu.ee


Moonika Rattus

Tugiisik
moonika.rattus@antslakk.edu.ee


Tiiu Saar

Tugiisik
tiiu.saar@antslakk.edu.ee


Lagle Uibo

Tugiisik
lagle.uibo@antslakk.edu.ee

Töötaja (15)

Mailis Ilumets

Sekretär-juhiabi
+372 528 2493
mailis.ilumets@antslakk.edu.ee


Urmas Kiidron

Remonditööline

urmas.kiidron@antslakk.edu.ee


Maire Kuus

Koristaja, tugiisik
maire.kuus@antslakk.edu.ee


Luule Kuusik

Laborant

luule.kuusik@antslakk.edu.ee


Eve Kähr

Kokk

eve.kahr@antslakk.edu.ee


Maira Ladva

Koristaja
Tugiisik
maira.ladva@antslakk.edu.ee


Ene Laud

Peakokk

ene.laud@antslakk.edu.ee


Virge Niilus

Koristaja, tugiisik
virge.niilus@antslakk.edu.ee


Liina Raudsepp

Koristaja

liina.raudsepp@antslakk.edu.ee


Arved Reile

Bussijuht

arved.reile@antslakk.edu.ee


Endu Roosimaa

Remonditööde meister
endu.roosimaa@antslakk.edu.ee


Anneliis Taavel

Koristaja-nõudepesija
anneliis.taavel@antslakk.edu.ee


Piret Taniel

Raamatukogujuhataja
piret.taniel@antslakk.edu.ee


Eve Valge

Koristaja-nõudepesija

eve.valge@antslakk.edu.ee


Siiri Zimmermann

Aednik-koristaja

siiri.zimmermann@antslakk.edu.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.