Meie koolist

Traditsioonid


Traditsioonilised sündmused 2022/2023. õppeaastal

1.    september

Esimene koolipäev

23. – 30. september

Spordinädal

30. september

Kooli sünnipäev

7. oktoober

Õpetajate päeva tähistamine

12. oktoober

e-õppepäev. Töötajate tervisepäev

oktoober

Klassidevahelised rahvastepalli võistlused 1. – 5. klass

11. november

Isadepäeva tähistamine

29. november

e-õppepäev

november

Klassidevahelised saalihoki võistlused 6. – 8. klass

detsember

Klassidevahelised võistlused võrkpallis 9. – 12. kl.

7. detsember

Jõuluteemaliste töötubade päev

16. detsember

Heategevuslik jõululaat

19. detsember

1. – 4. klassi jõulupidu

19. detsember

Endiste koolitöötajate jõululõuna

20. detsember

5. – 8. klassi jõulupidu

21. detsember

Ülekooliline jõuluaktus

21. detsember

9. – 12. klassi jõulupidu

23. jaanuar

23. jaanuar

e-õppepäev

Metoodikapäev

veebruar

Talispordinädal

13.– 17. veebruar

Sõbranädal

23. veebruar

14. märts

EV 105. aastapäeva tähistamine

Emakeelepäev

23. märts

e-õppepäev

3. – 6. aprill

Ülekooliline karjäärinädal

19. aprill

12. klassi lõpukell

12. mai

Emadepäeva tähistamine

17. mai

e-õppepäev

30. mai

9. klassi lõpukell

2. juuni

Õuesõppepäev

7. juuni - 13. juuni

Projektinädal

7. juuni

Antsla piirkonna XXIV laulu ja tantsupidu

8. juuni

Olümpiamängud

9. juuni

Loovainete päev

12. juuni

12. juuni

Loodusainete päev

Medali ja kiituskirjaga õpilaste ja nende vanemate vastuvõtt

13. juuni

Õppeaasta lõpetamine ja piknik

17. juuni

17. juuni

Põhikooli lõpuaktus 14.00

Gümnaasiumi lõpuaktus 17.00

30.juuni - 2. juuli

XIII noorte laulu- ja tantsupidu

Traditsioonilised sündmused 2022/2023. õppeaastal

1.    september

Esimene koolipäev

23. – 30. september

Spordinädal

30. september

Kooli sünnipäev

7. oktoober

Õpetajate päeva tähistamine

12. oktoober

e-õppepäev. Töötajate tervisepäev

oktoober

Klassidevahelised rahvastepalli võistlused 1. – 5. klass

11. november

Isadepäeva tähistamine

29. november

e-õppepäev

november

Klassidevahelised saalihoki võistlused 6. – 8. klass

detsember

Klassidevahelised võistlused võrkpallis 9. – 12. kl.

7. detsember

Jõuluteemaliste töötubade päev

16. detsember

Heategevuslik jõululaat

19. detsember

1. – 4. klassi jõulupidu

19. detsember

Endiste koolitöötajate jõululõuna

20. detsember

5. – 8. klassi jõulupidu

21. detsember

Ülekooliline jõuluaktus

21. detsember

9. – 12. klassi jõulupidu

23. jaanuar

23. jaanuar

e-õppepäev

Metoodikapäev

veebruar

Talispordinädal

13.– 17. veebruar

Sõbranädal

23. veebruar

14. märts

EV 105. aastapäeva tähistamine

Emakeelepäev

23. märts

e-õppepäev

3. – 6. aprill

Ülekooliline karjäärinädal

19. aprill

12. klassi lõpukell

12. mai

Emadepäeva tähistamine

17. mai

e-õppepäev

30. mai

9. klassi lõpukell

2. juuni

Õuesõppepäev

7. juuni - 13. juuni

Projektinädal

7. juuni

Antsla piirkonna XXIV laulu ja tantsupidu

8. juuni

Olümpiamängud

9. juuni

Loovainete päev

12. juuni

12. juuni

Loodusainete päev

Medali ja kiituskirjaga õpilaste ja nende vanemate vastuvõtt

13. juuni

Õppeaasta lõpetamine ja piknik

17. juuni

17. juuni

Põhikooli lõpuaktus 14.00

Gümnaasiumi lõpuaktus 17.00

30.juuni - 2. juuli

XIII noorte laulu- ja tantsupidu