Meie koolist

Traditsioonid


Traditsioonilised sündmused 2021/2022. õppeaastal
 

1. september        Esimene koolipäev

September           Spordinädal

28. september      Kooli sünnipäev

8. oktoober          Õpetajate päeva tähistamine

Oktoober             Klassidevahelised rahvastepalli võistlused 1. 5. klass

november            Klassidevahelised saalihoki võistlused 6. 8. klass

11. november      E-õppepäev

12. november      Isadepäeva tähistamine

Detsember          Klassidevahelised võistlused võrkpallis 9. 12. kl.

10. dets               Jõuluteemaliste töötubade päev

17. detsember     Endiste koolitöötajate jõululõuna

17. detsember     Heategevuslik jöululaat

20. detsember    1. – 4. klassi jõulupidu

21. detsember    5. – 8. klassi jõulupidu

22. detsember    Ülekooliline jõuluaktus

22. detsember    Juhtkonna vastuvõtt õpilasaktivistidele

22. detsember    9. – 12. klassi jõulupidu

Veebruar           Talispordinädal

7. – 11. veebr    Sõbranädal

23. veebruar      EV 104. aastapäeva tähistamine

25. veebruar      E-õppepäev

28. märts           E–õppepäev

4.- 8. aprill       Ülekooliline karjäärinädal

20. aprill          12. klassi lõpukell

2. – 13.mai       Kevadnäitus

6. mai               Emadepäeva tähistamine

25. mai             9. klassi lõpukell

6. – 10. juuni   Projektinädal

6. juuni            Aastamatk ja piknik

9. juuni            Medali ja kiituskirjaga õpilaste ja vanemate vastuvõtt

9. juuni            Laulu ja tantsupeo proov

10. juuni          Antsla piirkonna XXIV laulu ja tantsupidu

13. juuni          1. – 8. klassi ja 10. – 11. klassi lõpuaktused

17. juuni          Põhikooli lõpuaktus

17. juuni          Gümnaasiumi lõpuaktus

 

Traditsioonilised sündmused 2021/2022. õppeaastal
 

1. september        Esimene koolipäev

September           Spordinädal

28. september      Kooli sünnipäev

8. oktoober          Õpetajate päeva tähistamine

Oktoober             Klassidevahelised rahvastepalli võistlused 1. 5. klass

november            Klassidevahelised saalihoki võistlused 6. 8. klass

11. november      E-õppepäev

12. november      Isadepäeva tähistamine

Detsember          Klassidevahelised võistlused võrkpallis 9. 12. kl.

10. dets               Jõuluteemaliste töötubade päev

17. detsember     Endiste koolitöötajate jõululõuna

17. detsember     Heategevuslik jöululaat

20. detsember    1. – 4. klassi jõulupidu

21. detsember    5. – 8. klassi jõulupidu

22. detsember    Ülekooliline jõuluaktus

22. detsember    Juhtkonna vastuvõtt õpilasaktivistidele

22. detsember    9. – 12. klassi jõulupidu

Veebruar           Talispordinädal

7. – 11. veebr    Sõbranädal

23. veebruar      EV 104. aastapäeva tähistamine

25. veebruar      E-õppepäev

28. märts           E–õppepäev

4.- 8. aprill       Ülekooliline karjäärinädal

20. aprill          12. klassi lõpukell

2. – 13.mai       Kevadnäitus

6. mai               Emadepäeva tähistamine

25. mai             9. klassi lõpukell

6. – 10. juuni   Projektinädal

6. juuni            Aastamatk ja piknik

9. juuni            Medali ja kiituskirjaga õpilaste ja vanemate vastuvõtt

9. juuni            Laulu ja tantsupeo proov

10. juuni          Antsla piirkonna XXIV laulu ja tantsupidu

13. juuni          1. – 8. klassi ja 10. – 11. klassi lõpuaktused

17. juuni          Põhikooli lõpuaktus

17. juuni          Gümnaasiumi lõpuaktus