Kiidame! 1. detsember 01. detsember info

Täname kõiki, kes on loonud meie majas jõulurõõmu ja kaunistanud kooliruume.

Täname II kooliastme õpetajaid ja õpilasi möödunud kolmapäevase kohvikupäeva eest.

Täname Maria Lotta Saamot ja Karoliine Kütti Võrumaa Õpilasesinduste Liidu koosolekul kooli esindamise eest.

Täname rahvastepalli võistkondi ja eriti vapraid õpetajaid- Urmas Soonvald, Roman Malõšev, Tiina Tirgo, Kristina Kiidron, Marietta Lõo, Laura Mander, Eve Sarapu, Lea Kukk ja Kalle Samarüütel.

Täname kõiki, kes on loonud meie majas jõulurõõmu ja kaunistanud kooliruume.