Kiidame! 1. oktoober 01. oktoober info

Kiidame spordinädala teatevõistlused läbiviinud ettevõtlikke 9. klassi meeskonda: Karmen Uiboleht, Sandra Jõela, Kristel Taal, Ragnar Puura, Kevin Värton, Oliver Jõela, Hannes Urbanik ja Sten Alex Saar.

Tunnustame 25. septembril maakonna murdmaajooksu võistlustel edukalt võistelnud õpilasi:. Helena Kriibi 1. koht, Sandra Rumask 4. koht, Aire Siivask 4. koht, Karl Hendrik Varik 4. koht, Liisa Loreena Värton 8. koht, Taniel Heinaste 11. koht, Maanus Lillmann 11. koht, Ville Robin Vieno 16. koht.

Tunnustame 25. septembril maakonna murdmaajooksu võistlustel tublilt osalenud õpilasi: Marleen Kerge, Emma Parts, Kristen Käärmann, Robin Haugas, Sten Vassiljev, Robi Abiline, Janelle Pärna, Janelle Ommuk, Birgit Palm, Annabel Hirv, Elena Kannimäe.

Täname võistlejate juhendajat Lea Kukke.

Täname kooli sünnipäeva pidulaua korraldanud meeskonda: 9. klassi õpilasi, õpetajaid Merle Tuulast ja Talvo Konti, söökla tublisid töötajaid Ene Lauda, Eve Kähri, Eve Valget ja Monika Koobakut.

Täname Antsla Linnaraamatukogu töötajaid Claire Piiglit ja Mall Hüveneni, kes kutsusid meie kooli 1.-4. klassi tublimaid lugejaid lastekirjanikega (J. Vaiksoo, S. Oll ja A. Vallik) kohtuma.

Täname Antsla Vallavalitsust Laulu- ja tantsupeol osalejate märkamise ja tunnustamise eest.

Kiidame Antsla rühma liikmeid, kes saavutasid auhinnalise III koha Kaitseliidu Võrumaa maleva patrullvõistlusel KÄVE ÜLE KÜNGASTE. Antsla rühma meeskonda kuulusid kodutütar Triine Beate Tagamets ja noorkotkas Trond Bjarte Tagamets. Täname juhendajaid Piia Mandlit ja Aire Reiljani.

Täname teadlaste öö läbiviinud õpilasi: 6.a Reijo Lillma, Berta Varik; 6.b Aleks Antsi, Jan Fred Joab, Emil Saaroja; 7.b Tuuli Hommik, Kauri Kelner; 8.a Merili Habicht, Eva Värnik; 8.b Karolin Kiidron, Johanna Joab; 9. kl Kelly Saar. Täname teadlaste öö üritustel kaasa aidanud õpetajaid Liivia Rebast, Helle Vänzeli, Iri Reilet, Kristina Kiidroni, lapsevanemat Helen Kivisilda, vilistlast Tiina Ploomi ja Tuule Müürseppa. Suur tänu peakorraldajatele Marietta Lõole ja Ülle Anierile.

Täname võistlejate juhendajat Lea Kukke.