Kiidame! 1. veebruar 01. veebruar info

Kiidame 19. ja 20. jaanuaril ajaloo olümpiaadi piirkondlikus voorus edukalt osalenud õpilasi: Karel Meitsar, 2. koht; Magnus Lillmann, 5. koht.
Täname olümpiaadil osalemise eest järgmisi õpilasi: Hans-Erik Joab, Marleen Kerge, Katre-Liis Taal, Kristjan Tuulas, Liisa Loreena Värton, Kristiina Puija, Kärt Verš, Kerli Rimm.

Täname juhendajaid Eve Kubi ja Katrin Kooli.

Täname Antsla Gümnaasiumi Vallavillaku võistkonda Talvo Konti, Merle Paati ja Iri Reilet tubli III koha saavutamise eest.

Täname juhendajaid Eve Kubi ja Katrin Kooli.