Kiidame! 10. mai 10. mai info

Täname õpetajaid, kes koos emadega tunde läbi viisid.
Täname kunstiõpetuse õpetajaid toreda näituse ülesseadmise eest, söökla töötajaid maitsva lõuna ja kiire tegutsemise eest ning kõiki esinejaid ja juhendajaid.

Kiidame Antsla Laululaps 2022 osalenud õpilasi: Janne Marie Kõlli, Katariina Käärmann, Marleen Rätsep, Mattias Hirv, Liisa Loreena Värton, Triine Beate Tagamets, Sanna Sööt, Karoliina Kütt, Lenne-Liina Udu, Henri Laul, Karl-Sander Liiver.

Täname kõiki klasside õpilasi objektide riisumise eest.

Täname Siiri Zimmermanni välistrepile lilleilu loomise eest!

Täname õpetajaid, kes koos emadega tunde läbi viisid.

Täname kõiki klasside õpilasi objektide riisumise eest.

Täname Siiri Zimmermanni välistrepile lilleilu loomise eest!