Kiidame! 10. november 10. november info

Kiidame Võrumaa laste folklooripäeval Antsla KSK-s osavõtnud kooli folklooriringi liikmeid.
Täname juhendajaid Ly Raudseppa ning Kaire Niilust.

Täname 5. novembril KiVa mänguvahetunni korraldajaid: Jan Fred Joab, Kevin Lindlaan, Rihard Tinkus ja Kristina Kiidron.

Täname uue kujunduse saanud KiVa stendi kujundajat Tiina Kübarseppa.

Täname 5. novembril toimunud 6.-12. klassi mälumängu I vooru korraldajaid Karl-Sander Liiverit ja Oliver Jõelat.

Täname isadepäeva video valmimisel osalenud mudilaskoori, poistekoori liikmeid, nende juhendajaid Tiit Rauda ja Eda Hirsoni ning videomeistreid Signor Kukke ja Roman Malõševi.

Tunnustame laulukarussellil Võrumaa finaali võitjat oma vanusegrupis Janne Marie Kõlli. Täname juhendajat Eda Hirsonit.

Täname Katrin Kooli hästi korraldatud õpilaste kohtumise eest Antsla valla volikogu esimehega.

Täname kõiki, kes on sel sügishooajal oma koduaiast toonud lilleilu meile kõigile nautimiseks.

Täname juhendajaid Ly Raudseppa ning Kaire Niilust.

Täname uue kujunduse saanud KiVa stendi kujundajat Tiina Kübarseppa.