Kiidame! 11. veebruar 11. veebruar info

Kiidame 6. klassi inglise keele olümpiaadil 2. koha saavutanud võistkonna JAB liikmeid: Jan Fred Joab, Annimari Salumets ja Berta Varik.
Tunnustame heade tulemuste eest võistkonna Yellow liikmeid: Annabel Hirv, Eliise Juur ja Aleks Antsi.
Täname juhendaja õpetajat Krista Noort.

Kiidame TORE seminaril "Kogemuste vikerkaar" osalenud torekaid: Katre Saar, Kelly Saar, Karolin Kiidron, Johanna Joab, Kristjan Tuulas, Lenna Kurss ja Merili Habicht.
Täname juhendaja Ülle Anieri.

Kiidame kõnnikoosoleku radade tegemise eest: Marleen Kerge, Emma Parts, Lenna Kurss, Katre Saar, Kelly Saar, Merili Habicht, Tuuli Hommik, Katre-Liis Taal, Kristjan Tuulas.
Täname õpetaja Marietta Lõod ja juhendaja Ülle Anieri.

Kiidame Kristiine keskuses õpilasfirmade laadal osalenud ÕF Divas liikmeid: Roberta Lahesoo ja Kerli Uibu; ÕF Hoobit liikmeid Maarja Liba, Thomas Egor Soe ja Reelika Turnas; MF Kappadi Kappadi liikmeid Elena Kannimäe, Janelle Pärna ja Helena Kriibi.
Täname juhendajat Liivia Rebast.

Täname juhendaja õpetajat Krista Noort.

Täname juhendaja Ülle Anieri.

Täname õpetaja Marietta Lõod ja juhendaja Ülle Anieri.

Täname juhendajat Liivia Rebast.