Kiidame! 15. september 15. september info

Täname IDEE LABOR tulevastele õpilasfirmadele koolitusest osalejaid: Karl-Sander Liiver, Marilin Mets, Sandra Jõela, Signor Kukk, Kristo Antti Kits ja Joonas Pormeister.

Täname õpilasi ja õpetajaid, kes aitasid läbi viia Aksel Kersna 100 ürituse raames toimunud õpilaste kohtumist vilistlaste ja endiste sportlastega: Ketter Põder, Annika Õlijas, juhendaja Katrin Kool, poistekoori liikmed, õpetajad Eda Hirson ja Tiit Raud, Thomas Egor Soe, õpetajad Roman Malõšev ja Urmas Soonvald, Piret Taniel, Luule Kuusik.

Täname 11. ja 12. klassi õpilasi ja kooli töötajaid, kes olid XXIII Aksel Kersna mälestusvõistlused kergejõustikustel õpilaste saatjateks ja võistlustel kohtunikeks.
Suur tänu mälestusvõistluste korraldajatele Lea Kukele ja Kalle Samarüütlile. Täname fotomälestuste eest Janek Joabit.

Tunnustame tublisid Võru maakonna raamatukogude lugemismängust "Laste-Raamatu-Suvi-2020"osavõtjaid:
Miia Sipolainen 4.b klass,
Marleen Rätsep 5.b klass - preemia raamatusoovituse eest,