Kiidame! 17. detsember 17. detsember info

Kiidame väga hea esinemise eest Võru maakondlikul 8. klassi õpilaste inglise keele olümpiaadil:
Armin Armulik 4. koht, Gerda Lepik 6. koht, Marite Kattai 8. koht.
Täname juhendajat: Krista Noor.

Täname töötubade juhendajaid ja päeva korraldajaid.

Kiidame 12. detsembril Võru Kandles Kodutütarde ja Noorte Kotkaste maakondlikul tunnustamisüritusel osalenud noori. Aktiivse osalemise eest organisatsioonis said kiituskirja: Kristel-Elis Siidra, Karl Valter Saavel, Janete Sisas, Kädi Sulbi, Triine Beate Tagamets, Trond Bjarte Tagamets, Berta Varik.
Täname juhendajaid: Piia Mandli ja Aire Reiljan.

Kiidame 5.-11. klassi õpilastele korraldatud väga sisuka mängujuhtide koolituse eest: Kristel Taal, Elisabeth Geier ja Aleks Antsi.
Täname kõiki mängujuhtide koolitusel osalenud õpilasi.

Kiidame 1.-4. klasside jõulumuusikalise etenduse “Metsarahava jõulusekeldused” lavastamise, laulude õpetamise eest: Helina Kuusk, Tiit Raud ja Eda Hirson.

Armin Armulik 4. koht, Gerda Lepik 6. koht, Marite Kattai 8. koht.
Täname juhendajat: Krista Noor.

Täname töötubade juhendajaid ja päeva korraldajaid.

Täname juhendajaid: Piia Mandli ja Aire Reiljan.

Täname kõiki mängujuhtide koolitusel osalenud õpilasi.