Kiidame! 17. mai 17. mai info

Kiidame MTÜ Vana-Võromaa Käsitüü poolt korraldatud käsitöötoodete konkursil „Kirjun om väke/Vana-Võromaa mustrivägi“ osalenud ja ergutuspreemiaga tunnustatud Talvo Konti (konkursil osalenud töö - triiburiidejääkide ja puidu taaskasutusest sündinud liblikaprossid).
Liblikaprosside puhul tundus pakend lausa omaette pilkupüüdev toode olevat ja pross selles justkui põnev üllatus.

Kiidame  3.b klassi õpilasi Janne Marie Kõlli, Victoria Värtonit, Loviise Varikut, Marten Pedajat, Keven Pärnat, Gregor Talvat, kes esinesid edukalt Hullu Teadlase teaduskonkursil ning said oma uurimistöö "Helisev müra" eest eripreemia.
Täname juhendajat Kaire Niilust. Täname abi eest Marietta Lõod ja Berta Varikut.

Kiidame poiste-, laste- ja neidudekoori lauljaid, kes osalesid Võrumaa laulu- ja tantsupeol:
Ana Maria Tammemägi, Kasandra Abaškina, Andreas Agar, Katariina Käärmann, Andri Rätsep, Katariina Tarv, Andri Tragel, Katriin Ivask, Anna-Grete Hillak, Kertu Sinimets, Argo Glass, Kristel-Elis Siidra, Erela Turnas, Kristina Krevald, Grete Rodima, Kristiina Puija, Hanna Ivask, Liisa-Annika Liibert, Izanna Junolainen, Lisanna Haller, Ivonna Mets, Lisete Kall, Janete Sisas, Loreen Kalda, Jarno Kink, Mairolt Annuk, Johanna Joab, Marit Raudsepp, Johanna-Maria Kavant, Marleen Kerge, Kaidi Zagaja, Marleen Rätsep, Karmen Tragel, Melissa Hellamaa, Karoli Kattai, Miia Sipolainen, Karoliina Kütt, Mirelia Kreevald, Karolin Kiidron, Signe Annuk ja Triine Beate Tagamets.
Täname kooride juhendajaid Kerli Hellamaad ja Tiit Rauda. Täname toetavaid kolleege, kes olid õpilaste saatjateks: Helina Kuusk, Liivia Rebane ja Eve Kubi.

Täname mudilaskoori lauljaid kena esinemise ning tubli vastupidamise eest Võrumaa laulu- ja tantsupeol:
Eva-Liisa Allas, Ketleen Haamer, Loretta Kalda, Lenne Kasak, Keliandra Kriibi, Keril Keerov, Liilian Kängsep, Liisa Musto, Brigitta Aurelia Paatsi, Eva-Liisa Aas, Marilyn Pant, Lisann Oeselg, Mirell Parv, Merelle Hellamaa, Eve Puksing, Luisa Kurss, Anna Soe, Kaisa-Kristiin Mõttus, Kirsika Ommuk, Kristella Kristel, Vanessa Puura, Janne Marie Kõlli, Kärol Emma Sermat, Victoria Värton, Lisett Toomjõe ja Loviise Varik.
Täname lapsevanemaid, kes teavitasid saatja õpetajatele oma lapse kohaletulekust ja äraminekust.
Täname koori juhendajat Tiit Rauda. Täname õpilaste saatjateks olnud toetavaid kolleege: Helina Kuusk, Tiit Raud ja Eve Kubi.