Kiidame! 17. november 17. november info

Kiidame 1.a ja 1.b klassile lõimingutunni "Teeme keemiat" läbiviinud 12. klassi õpilasi ja juhendaja õpetajat Marietta Lõod.

Tunnustame 14. novembril Võrumaa NK ja KT male- ja kabevõistlustel osalenud Antsla rühma liikmeid:
malevõistlus - Kristjan Dräbtsinski ja Marleen Kerge;
kabevõistlus - Ruudo Puksing, Kädi Sulbi ja Tuuli Verš.

Kiidame 14. novembril Võrumaa NK ja KT malevõistlusel oma vanusegrupis 2. koha saavutanud Kadi Sulbit.

Täname õpilaste juhendajaid: Piia Mandli ja Aire Reiljan.

Täname klasse, kes on II korrusele välja pannud oma klassi VUNK kava.

Täname KiVa meeskonna liikmeid rahvusvahelise sallivuspäeva korraldamise eest.

Täname õpilasi kooliümbruse ja staadioni koristamise eest.

Kiidame KiVa meeskonna liikmeid Ülle Anieri ja Monica Kõivistot väärtuste mängu korraldamise eest.

Täname saalihoki võistluse korraldusmeeskonna liikmeid, võistlejaid ja medalimeistrit.

malevõistlus - Kristjan Dräbtsinski ja Marleen Kerge;
kabevõistlus - Ruudo Puksing, Kädi Sulbi ja Tuuli Verš.

Täname õpilaste juhendajaid: Piia Mandli ja Aire Reiljan.

Täname klasse, kes on II korrusele välja pannud oma klassi VUNK kava.

Täname KiVa meeskonna liikmeid rahvusvahelise sallivuspäeva korraldamise eest.

Täname õpilasi kooliümbruse ja staadioni koristamise eest.