Kiidame! 18. mai 18. mai info

Kiidame Kevin Lindlaant, kes sai õpilaste teadustööde riiklikul konkursil oma tööga "Robotite lõimimine gümnaasiumi matemaatika ülesannetega" eripreemia. Täname juhendajaid Eve Kubi, Urmas Soonvaldi ja Merle Tuulast.

Kiidame Gerda Lepikut, kes saavutas õpilaste ajalooalaste tööde võistlusel "Murrang" oma tööga "Perekond Lepiku küüditamise lugu" raamatupreemia koos Vabariigi Presidendi tänukirjaga. Täname juhendajat Eve Kubi.

Kiidame matemaatika maakondliku olümpiaadi osalejaid Karl Joosep Nevet (4.-7. koht), Oliver Kurge (8. koht), Magnus Lillmanni (9. koht) ja Robi Abilist (13.-17. koht). Täname juhendajaid Monica Kõivistot ja Kaja Simiskeri.

Tunnustame 5. mail 2021 Google Meet keskkonnas toimunud üleriigilise 3.-4. klasside kirjandusmängu Võru maakonna eelvoorus 2. koha saanud Antsla Gümnaasiumi võistkonda koosseisus: Mirjam Pedaja, 4.b, Ville Robin Vieno, 4.b, Lisete Kall, 4.a. Täname juhendajat Piret Tanieli.