Kiidame! 19. aprill 19. aprill info

Kiidame võistkondade liikmeid, kes osalesid oktoobrist märtsi lõpuni kestnud vabariiklikus meeskonnamängus Creatlon, mille käigus korraldatud e-viktoriinis koostati 4 mahukat ülesannet. Meeskond Pokud (Marta Liisa Kala, Kaisa Ruven, Liisu Lääts) saavutas 3. koha ja meeskond KHK (Kaspar Pavel, Heiro Mets, Karl Valter Saavel) saavutas 6. koha.
Täname õpilaste juhendajaid Iri Reilet ja Katrin Kooli.

Täname mängujuhte Helena Kriibit ja Elena Kannimäed, kes korraldasid Võru Kesklinna Koolis toreda mänguvahetunni.

Täname Helle Vänzelit kaunite kevadakende eest!

Täname õpilaste juhendajaid Iri Reilet ja Katrin Kooli.

Täname Helle Vänzelit kaunite kevadakende eest!