Kiidame! 2. juuni 02. juuni info

Täname 8. klassi õpilasi, kes 9. klassi tutipäeva ettevalmistamisel osalesid: Karel Meitsar, Gerda Lepik, Aron Aidla, Robert Kuus ja neid juhendanud õpetajaid: Lea Kukk, Katrin Kool, Kalle Samarüütel, Liivia Rebane ja Roman Malõšev.

Tunnustame digimängus "Minu Euroopa" osalenud  9. klassi võistkonna liikmeid: Henri Laul, Jürgen Hillak, Karl Sander Liiver, Kevin Värton, Kristel Taal, Oliver Jõela, Oskar Perv, Ragnar Puura, Sandra Jõela, Karmen Uiboleht.
Tunnustame individuaalselt osalenud õpilasi: 8.a klassist Teele Saia, Sandra Rumask, Gerda Lepik; 11. klassist Annika Õlijas, Diana Liiv, Rihard Tinkus, Liisa Sachris.
Täname õpilaste juhendajaid: Lea Kukk, Merle Paat ja Katrin Kool.

Täname õpilaste juhendajaid: Lea Kukk, Merle Paat ja Katrin Kool.