Kiidame! 21. jaanuar 21. jaanuar info

Kiidame emotsionaalse ja julge esinemise eest 14. jaanuaril taliharjapäeva kontserdil Antsla KSK-s järgmisi folklooriringi lapsi: Kiara Astree Kulbin, Loreen Kalda, Ivonna Mets, Katariina Käärmann, Kertu Sinimets, Kristella Kristel, Ketly Meitsar, Janne Marie Kõlli ja Rebeka Roots.
Täname õpilaste juhendajaid Kaire Niilust ja Ly Raudseppa.

Kiidame 14. jaanuaril Tartu ülikooli lahtistel sisekergejõustiku võistlustel U16 edukalt esinenud õpilasi: Sandra Rumask 60 m 1. koht ja 200 m 1. koht, Helena Kriibi 200 m 3. koht.
Täname juhendaja Lea Kukke.

Täname õpilaste juhendajaid Kaire Niilust ja Ly Raudseppa.

Täname juhendaja Lea Kukke.