Kiidame! 22.märts 22. märts info

Kiidame 16. märtsil Võrus maakonna sisekergejõustiku võistlustel edukalt osalenud õpilasi:
Lisanna Haller kuul- 3. koht; Kristlyn Jaanimägi kaugus-3. koht; Sandra Rumask kaugus- 1. koht; Matias Pussila kuul- 3. koht; Aleks Antsi kõrgus- 1. koht, 1000 m- 3. koht, 60 m- 4. koht; Elena Kannimäe kuul- 3. koht; Kristen Käärmann kaugus- 3. koht, 200 m- 2. koht; Robi Abiline 60 m- 3. koht, 200 m- 3. koht; Helena Kriibi 200 m-1. koht, 600 m- 1. koht; Celiin Jõesaar 600 m- 4. koht; Mirjam Pedaja 60 m tõkkejooks- 4. koht; Linell Hommik kõrgus- 4. koht; Janelle Pärna 60 m- 4. koht, 200 m- 4. koht; Ville Robin Vieno 600 m- 5. koht.
Tublid osalesid ka Loreen Kalda, Lenna Kurss, Karmen Tragel, Riona Raag, Kene Hommik, Karoli Kattai, Melissa Hellamaa ja Mairo Tamm.

Täname kohtunikke Sanna Sööti ja Elisabeth Geierit ning juhendajat Lea Kukke.

Kiidame 3.a klassi õpilast Oliver Värtonit, kes sai 1. koha 16. märtsil Vastseliina Gümnaasiumis toimunud Võru maakonna lugemisvõistlusel "Kolmas loeb".
Tubli oli ka 3.b klassi õpilane Janne Marie Kõlli.

Täname juhendajaid Tiina Kübarseppa ja Kaire Niilust.

Täname Antsla Gümnaasiumi tutvustava päeva läbiviimise eest Kerttu Kaldat, Kasandra Abaškinat, Karolin Kiidroni, Oliver Jõelat, Ragnar Puurat, Karel Meitsari, õppealajuhataja Kaja Simiskeri, majandusõpetuse õpetajat Karmen Kroonmäed, võõrkeele õpetajaid Kaspar Kurvet ja Anu Silma ning huvijuhti Liivia Rebast.

Kiidame 4.b klassi õpilast Kiara Astree Kulbinit, kes sai Eesti Lastekirjanduse Keskuse poolt parima jutueriauhinna "Lugemisisu" teematunni "Teeme ise ajakirja" raames.

Täname juhendajaid Sille Veskit ja Piret Tanieli.

Täname kohtunikke Sanna Sööti ja Elisabeth Geierit ning juhendajat Lea Kukke.

Tubli oli ka 3.b klassi õpilane Janne Marie Kõlli.

Täname juhendajaid Tiina Kübarseppa ja Kaire Niilust.

Täname juhendajaid Sille Veskit ja Piret Tanieli.