Uudised

Kiidame! 24. mai 24. mai info


Kiidame maakonna kergejõustiku MV paremaid tulemusi saavutanud õpilasi:
Linell Hommik, kõrgus 2. koht;
Kristen Käärmann, kaugus 2. koht, 100m 4. koht; 
Aleks Antsi, kaugus 5. koht, kõrgus 1. koht;
Karmen Tragel, oda 4. koht, kaugus 5. koht;
Robi Abiline, 60m 4. koht, kaugus 4. koht;
Kristlyn Jaanimägi, kaugus 3. koht;
Sandra Rumask, kaugus 1. koht;
Janelle Pärna, 100m 3. koht, kaugus 5. koht;
Karl Hendrik Varik, 100m 3. koht;
Elena Kannimäe, ketas 2. koht, kuul 4. koht;
Marleen Kerge, kaugus 7. koht;
Mirjam Pedaja, kaugus 5. koht;
Lisanna Haller, kuul 2. koht;
Helena Kriibi, 400m 1. koht;
Karel Meitsar, 400m 1. koht;
Matias Pussila, kuul 3. koht, kaugus 5. koht;
Celiin Jõesaar, oda 3. koht.

Tublid olid ka Mairo Tamm, Karoli Kattai, Loreen Kalda, Riona Raag, Lisete Kall, Kene Hommik, Maik Hellamaa.
Täname juhendajaid Lea Kukke ja Kalle Samarüütlit. 

Kiidame TV 10 os IV etapil märkimisväärseid tulemusi saavutanud õpilasi:
PV Kristen Käärmann, pall 2. koht;
PN Oliver Värton, 1000m 1. koht; Marten Pedaja, 1000m 3. koht;
TV Kädi Sulbi, ketas 3. koht, pall 2. koht; Karmen Tragel, pall 3. koht; Melissa Hellamaa, 600m 3. koht;
TN Ana Maria Tammemägi, pall 3. koht; Katariina Käärmann, pall 4. koht.

Täname juhendajat Lea Kukke.

Täname kõiki õpetajaid, kes õuesõppe nädalal viisid usinalt õpilasi väljaspoole koolimaja.

Kiidame õpilasesinduse korralduskomisjoni Stiilinädala korraldamise eest!
 

Kiidame maakonna kergejõustiku MV paremaid tulemusi saavutanud õpilasi:
Linell Hommik, kõrgus 2. koht;
Kristen Käärmann, kaugus 2. koht, 100m 4. koht; 
Aleks Antsi, kaugus 5. koht, kõrgus 1. koht;
Karmen Tragel, oda 4. koht, kaugus 5. koht;
Robi Abiline, 60m 4. koht, kaugus 4. koht;
Kristlyn Jaanimägi, kaugus 3. koht;
Sandra Rumask, kaugus 1. koht;
Janelle Pärna, 100m 3. koht, kaugus 5. koht;
Karl Hendrik Varik, 100m 3. koht;
Elena Kannimäe, ketas 2. koht, kuul 4. koht;
Marleen Kerge, kaugus 7. koht;
Mirjam Pedaja, kaugus 5. koht;
Lisanna Haller, kuul 2. koht;
Helena Kriibi, 400m 1. koht;
Karel Meitsar, 400m 1. koht;
Matias Pussila, kuul 3. koht, kaugus 5. koht;
Celiin Jõesaar, oda 3. koht.

Tublid olid ka Mairo Tamm, Karoli Kattai, Loreen Kalda, Riona Raag, Lisete Kall, Kene Hommik, Maik Hellamaa.
Täname juhendajaid Lea Kukke ja Kalle Samarüütlit. 

Kiidame TV 10 os IV etapil märkimisväärseid tulemusi saavutanud õpilasi:
PV Kristen Käärmann, pall 2. koht;
PN Oliver Värton, 1000m 1. koht; Marten Pedaja, 1000m 3. koht;
TV Kädi Sulbi, ketas 3. koht, pall 2. koht; Karmen Tragel, pall 3. koht; Melissa Hellamaa, 600m 3. koht;
TN Ana Maria Tammemägi, pall 3. koht; Katariina Käärmann, pall 4. koht.

Täname juhendajat Lea Kukke.

Täname kõiki õpetajaid, kes õuesõppe nädalal viisid usinalt õpilasi väljaspoole koolimaja.

Kiidame õpilasesinduse korralduskomisjoni Stiilinädala korraldamise eest!