Uudised

Kiidame! 24. november 24. november info


Kiidame nutikaid õpilasi, kes osalesid maakondlikul virtuaalsel Teadmuspäeval:
1.a klass: Jürgen Morel; 
1.b klass: Emma Estelle Kulbin; 
2.a klass: Argo Glass; 
2.b klass: Marten Pedaja; 
3.a klass: Kaidi Zagaja; 
3.b klass: Ruudo Puksing.

 

Kiidame 20.-21. novembril toimunud 8.b klassi õpilaste Elena Kannimäe ja Helena Kriibi loovtöö raames mängujuhtide koolitusel osalenud õpilasi: 
1.a klass: Kärol Emma Sermat, Vanessa Puura;
1.b klass: Saskia Säinast, Henry Dominic Tammoja;
2.a klass: Merelle Hellamaa, Rasmus Roosileht;
2.b klass: Keven Pärna, Marten Pedaja;
3.a klass: Kaidi Zagaja, Izanna Junolainen;
3.b klass: Katariina Käärmann, Kertu Sinimets;
4.a klass: Kene Hommik, Noraliisa Aidla;
4.b klass: Riona Raag, Ville Robin Vieno;
5.a klass: Tõnu Kiik, Hans Erik Joab;
5.b klass: Linell Hommik, Karoli Kattai;
6.a klass: Emma Parts, Sigrid Ernits;
6.b klass: Kadi Sulbi, Kädi Sulbi;
7.b klass: Aleks Antsi;
8.a klass: Marta Liisa Kala;
8.b klass: Janelle Pärna;
9.a klass: Karel Meitsar;
9.b klass: Johanna Joab, Karolin Kiidron;
10. klass: Ragnar Puura, Oliver Jõela, Jürgen Hillak;
12. klass: Rihard Tinkus, Kevin Lindlaan.
Kiidame mängujuhtide koolitusel mängude läbiviijaid: Elena Kannimäe, Helena Kriibi, Aleks Antsi, Karel Meitsar, Rihard Tinkus, Kevin Lindlaan ja õpetaja Liivia Rebane.
 

Täname ettevõtlusmängu „Ärilahing“ juhendajat Roman Malõševi!

Kiidame nutikaid õpilasi, kes osalesid maakondlikul virtuaalsel Teadmuspäeval:
1.a klass: Jürgen Morel; 
1.b klass: Emma Estelle Kulbin; 
2.a klass: Argo Glass; 
2.b klass: Marten Pedaja; 
3.a klass: Kaidi Zagaja; 
3.b klass: Ruudo Puksing.

 

Kiidame 20.-21. novembril toimunud 8.b klassi õpilaste Elena Kannimäe ja Helena Kriibi loovtöö raames mängujuhtide koolitusel osalenud õpilasi: 
1.a klass: Kärol Emma Sermat, Vanessa Puura;
1.b klass: Saskia Säinast, Henry Dominic Tammoja;
2.a klass: Merelle Hellamaa, Rasmus Roosileht;
2.b klass: Keven Pärna, Marten Pedaja;
3.a klass: Kaidi Zagaja, Izanna Junolainen;
3.b klass: Katariina Käärmann, Kertu Sinimets;
4.a klass: Kene Hommik, Noraliisa Aidla;
4.b klass: Riona Raag, Ville Robin Vieno;
5.a klass: Tõnu Kiik, Hans Erik Joab;
5.b klass: Linell Hommik, Karoli Kattai;
6.a klass: Emma Parts, Sigrid Ernits;
6.b klass: Kadi Sulbi, Kädi Sulbi;
7.b klass: Aleks Antsi;
8.a klass: Marta Liisa Kala;
8.b klass: Janelle Pärna;
9.a klass: Karel Meitsar;
9.b klass: Johanna Joab, Karolin Kiidron;
10. klass: Ragnar Puura, Oliver Jõela, Jürgen Hillak;
12. klass: Rihard Tinkus, Kevin Lindlaan.
Kiidame mängujuhtide koolitusel mängude läbiviijaid: Elena Kannimäe, Helena Kriibi, Aleks Antsi, Karel Meitsar, Rihard Tinkus, Kevin Lindlaan ja õpetaja Liivia Rebane.
 

Täname ettevõtlusmängu „Ärilahing“ juhendajat Roman Malõševi!