Kiidame! 28. jaanuar 28. jaanuar info

Kiidame KiVa meeskonda ja klassijuhatajaid eelmisel aastal KiVa programmi raames tehtu eest.

Kiidame Creatloni II voorus edukalt osalenud õpilasi: Sandara Jõela, Kristel Taal, Karl-Sander Liiver 1. koht;
Karmen Uiboleht, Kevin Värton, Karel Meitsar 9. koht.
Täname Iri Reilet ja Anneli Võikari abi eest.
Täname juhendaja Katrin Kooli.

Kiidame füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus osalenud õpilasi: Aron Aidla 6. koht, Armin Armulik, Karel Meitsar, Maik Hellamaa, Jenny-Ly Hillak ja Karmen Uiboleht.
Kiidame keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus osalenud õpilasi: Robert Kuus II-III koht, Aron Aidla IV-V koht, Maik Hellamaa, Karel Meitsar, Jenny-Ly Hillak, Armin Armulik ja Karmen Uiboleht.
Täname juhendaja Marietta Lõod.

Täname piirkondlikul emakeeleolümpiaadil osalejaid: Gerda Lepik I koht, Kristiina Puija, Jenny-Ly Hillak, Maik Hellamaa, Helen Liibert, Kärt Verš, Janelle Pärna, Kerli Rimm, Triine-Beate Tagamets, Kristin Lust, Kevin Värton, Karl-Sander Liiver, Liisa Sachris ja Diana Liiv.
Täname õpetajaid Anu Silma ja Iri Reilet.

Tunnustame  21. jaanuaril toimunud TV 10 olümpiastarti maakondlikul etapil võistelnud õpilasi: 60 m tõkkejooksus Kristlyn Jaanimägi 4. koht; Janelle Pärna 5. koht, Kädi Sulbi.
Täname juhendaja Lea Kukke.

Tunnustame kolmapäev 22. jaanuaril Puiga 3x3 korvpalli Võrumaa etapil osalenud õpilasi:
6.-7. kl poiste arvestuses II koha ja vabariiklikule finaalturniirile pääsenud Paul Pruuli, Karl Valter Saavel, Ardi Mõttus, Emil Saaroja.
4.-5. kl. poiste arvestuses III koht Robin Haugas, Maanus Lillmann, Magnus Lillmann ja Sten Vassiljev.
Täname juhendajat Kalle Samarüütel.

Eelkooli õpetajad Helina Kuusk ja Kristina Kiidron tänavad 11. klassi õpilasi: Rihard Tinkus, Kevin Lindlaan, Thomas Egor Soe vahva ja mängulise vahetunni läbiviimise eest eelkooli lastele.

Karmen Uiboleht, Kevin Värton, Karel Meitsar 9. koht.
Täname Iri Reilet ja Anneli Võikari abi eest.
Täname juhendaja Katrin Kooli.

Täname juhendaja Marietta Lõod.

Täname õpetajaid Anu Silma ja Iri Reilet.

Täname juhendaja Lea Kukke.

Täname juhendajat Kalle Samarüütel.