Uudised

Kiidame! 29. märts 29. märts info


Täname võimaluse eest külastada Sarve Heaolutalu, kes võttis meie koolipere vastu ettevalmistunult ning jagas õppepäeva vältel ohtrasti põnevaid teadmisi meie jaoks eksootiliste loomade kohta. Tagasiside õpilastelt on olnud väga positiivne. 

Kiidame TV 10 Olümpiastarti III etapil hästi esinenud õpilasi: Kristen Käärmann kuultõukes 2. koht; Oliver Värton kaugushüppes 2. koht.
Täname juhendajat Lea Kukke.
 

Täname võimaluse eest külastada Sarve Heaolutalu, kes võttis meie koolipere vastu ettevalmistunult ning jagas õppepäeva vältel ohtrasti põnevaid teadmisi meie jaoks eksootiliste loomade kohta. Tagasiside õpilastelt on olnud väga positiivne. 

Kiidame TV 10 Olümpiastarti III etapil hästi esinenud õpilasi: Kristen Käärmann kuultõukes 2. koht; Oliver Värton kaugushüppes 2. koht.
Täname juhendajat Lea Kukke.